You are here
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions gadżety Gry konsole mobile News pc Wydarzenia 

CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce

Ekipa Riot Forge ogłosiła dziś, że Hextech Mayhem: A League of Legends Story™, nowa muzyczna     platformówka opracowana przez Choice Provisions, twórców serii BIT.TRIP, ukaże się na Nintendo Switch™ i PC (za pośrednictwem serwisów Steam®, GOG.com oraz Epic Games Store) 16 listopada 2021, a niedługo potem w aplikacji Netflix.

Osadzona w uniwersum League of Legends Hextech Mayhem: A League of Legends Story™ to muzyczna     platformówka z udziałem Ziggsa,      szalonego Yordle’a i fanatyka heksplozji. Gracze muszą wykonywać skoki i ataki bombowe w rytm wpadającej w ucho ścieżki dźwiękowej, unikając przeszkód, rozbrajając wrogów oraz podpalając lonty, tym sposobem wywołując satysfakcjonujące, eksplozywne reakcje łańcuchowe oraz      siejąc maksymalny zamęt.

Gracze w czasie rozgrywki będą siać spustoszenie w różnych dzielnicach Piltover, unikając znanego z League of Legends uczonego-     sztywniaka Heimerdingera,      jednocześnie starając się ukończyć chaotyczną misję Ziggsa – budowę największej bomby w historii Runeterry

Kolejne informacje o grze zostaną ujawnione 16 listopada 2021 o 17:00      podczas prezentacji Riot Forge     . Informacje dotyczące sposobu uczestnictwa w tym wydarzeniu zostaną udostępnione przed jego rozpoczęciem

Hextech Mayhem: A League of Legends Story jest dostępne w przedsprzedaży na Nintendo Switch™ oraz PC (za pośrednictwem serwisów Steam®, GOG.com, oraz Epic Games Store). Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży na tych platformach, otrzymają wyjątkową skórkę Zniszczony Ziggs do wykorzystania w grze. Hextech Mayhem: A League of Legends Story będzie również dostępne za pośrednictwem aplikacji Netflix w ramach subskrypcji Netflix bez dodatkowych opłat ani zakupów w aplikacji.

Riot Forge w nadchodzących tygodniach ujawni również więcej informacji na temat Ruined King: A League of Legends Story. Opracowana przez Airship Syndicate wciągająca, turowa gra RPG dla jednego gracza zaprasza      fanów RPG     do uniwersum League of Legends, a także      nowych     graczy     , by zgłębili tajemnice tego świata.

O Riot Forge

Riot Forge powstało w 2019 roku i jest wydawcą gier, która stawia graczy i twórców na pierwszym miejscu. Jego misją jest przedstawienie uniwersum League of Legends nowym graczom i wprowadzenie go na nowe platformy, a cel ten ma być osiągnięty poprzez tworzenie szytych na miarę gier, które można ukończyć.

Forge to wydawnictwo Riot Games, uzupełniające jego program badawczy i deweloperski. Forge skupia się na współpracy z doświadczonymi, zewnętrznymi studiami spoza Riot Games, których zadaniem będzie tworzenie i rozwijanie gier wydawanych następnie przez Riot Forge. Nowe tytuły rozszerzą uniwersum League of Legends i pozwolą graczom doświadczać League jak nigdy dotąd.

O Riot Games

Firma Riot Games została założona w 2006 roku w celu tworzenia, wydawania i wspierania gier, które koncentrują się na potrzebach graczy jak żadne inne. W 2009 r. Riot opublikował swój debiutancki tytuł, League of Legends, który zyskał uznanie na całym świecie. League stała się najczęściej rozgrywaną grą komputerową na komputery PC na świecie i kluczowym mechanizmem napędzającym dynamiczny rozwój e-sportu.

League wchodzi już w swoją drugą dekadę istnienia, a Riot dalej ją rozwija, zapewniając graczom nowe wrażenia dzięki Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift i wielu innym pozostającym jeszcze na etapie rozwoju projektom. Świat Runeterry odkrywany jest przed graczami również przy pomocy innych mediów, takich jak muzyka, komiksy, telewizja i wiele innych.

Firma Riot została założona przez Brandona Becka i Marca Merrilla, a obecnie jest zarządzana przez Nicolo Laurenta. Riot zatrudnia przeszło 2500 pracowników w ponad 20 biurach na całym świecie, a swoją główną siedzibę ma w Los Angeles w Kalifornii.

O Choice Provisions

Firma Choice Provisions została założona przez Mike’a Rousha oraz Alexa Neuse’a w 2007 roku i od tego czasu dostarcza graczom na całym świecie unikatowe wrażenia na tak wielu platformach, jak to możliwe. Ekipa ta posiada swoją siedzibę w Santa Cruz i jest najlepiej znana z serii BIT.TRIP, do której należy gra Runner3 z 2018 roku, wydana na Nintendo Switch, PS4 oraz PC.

Zapowiedź nowej gry można zobaczyć tutaj.

Oficjalna strona: RiotForgeGames.com

Related posts

Leave a Comment