You are here
HTC 10 Evo zapowiedziany – sprawdźmy, co oferuje News 

HTC 10 Evo zapowiedziany – sprawdźmy, co oferuje

HTC zapowiedziało własnie pojawienie się w ofercie nowego smartfona. Dobrze, nie do końca nowego, gdyż jest to tak właściwie globalny wariant modelu Bolt, który dedykowany był rynkowi Stanów Zjednoczonych.

HTC 10 EVO 750x300

Na wstępie zaznaczę, iż Evo mimo faktu bycia wariantem modelu Bolt wart jest zainteresowania, a przynajmniej przejrzenia oferowanych możliwości. Istotne jest również to, że smartfon dostępny będzie jedynie w internetowym kanale sprzedaży. Cóż, grunt, że globalnie…

HTC 10 Evo – jest o co „walczyć”?

Design Evo to sprawdzona metalowa nierozbieralna konstrukcja. Stylistyka modelu może się podobać, chłodna elegancja w połączeniu z drobnymi smaczkami powodują, iż na sprzęt patrzy się z pożądaniem.

Urządzenie zostało wyposażone w 5,5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), potężny układ Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM oraz 32 GB flash. Szybkie ładowanie (QuickCharge 2.0) współpracuje ze wbudowanym złączem USB Typu C, co przekłada się na szybki czas zapełniania akumulatora o pojemności 3200 mAh.

Pozostała część specyfikacji prezentuje się następująco:

  • 16 Mpix aparat główny (OiS, światło f/2.0, detekcja fazy)
  • 8 Mpix kamerka do selfie (panoramiczna)
  • Android Nougat 7.0

Wyraźnym brakiem, do którego niebawem będziemy musieli się przyzwyczaić jest oszczędność w kwestii dostępnych złącz. Zgadza się w 10 Evo nie zobaczymy już audio Jack 3.5 mm, przez co konieczne będzie stosowanie przejściówek lub słuchawek bezprzewodowych.

Urządzenie trafi do sprzedaży globalnej w cenie 600 USD, lecz na chwilę obecną nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery rynkowej.

Źródło: The Verge

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment