Huawei Band A2 w Biedronce? Tak i to w super cenie

Biedronka niekiedy mnie zadziwia. Coraz częściej widuję tam elektronikę użytkową renomowanych producentów. Nie spodziewałem się jednak, że w ofercie sklepu pojawi się perełka taka jak smart opaska Huawei Band A2, którą będzie można nabyć po dość atrakcyjnej cenie. Oczywiście, jeśli się pospieszycie…

Huawei Band A2

Regularna cena inteligentnej opaski wynosi około 130 złotych. Sporo, dlatego też jeśli nosiliście się z jej zakupem, teraz jest idealny moment na finalizację transakcji. W sieci sklepów Biedronka za Band A2 zapłacicie jedyne 99 złotych.

Huawei Band A2 za stówkę

Promocja, w ramach której nabędziecie wspomniany gadżet po promocyjnej cenie rusza już 13 września. Akcja potrwa do 26 września, ale szczerze wątpię w to, że po kilku pierwszych dniach na półach zostaną jakiekolwiek egzemplarze. W zasadzie przy każdej podobnej ofercie sklepów Biedronka atrakcyjne akcesoria lub urządzenia znikały ze wszystkich placówek w mgnieniu oka. Warto zaznaczyć, że pojedyncze oddziały otrzymają najprawdopodobniej tylko kilka sztuk sprzętu.

Zakładając, że macie szansę na otrzymanie swojego egzemplarza, przekonajmy się, czy gra jest w ogóle warta świeczki. Inteligentna opaska nie jest sprzętem dla każdego, ale nie oznacza to, ze zadowoleni z zakupu będą jedynie zagorzali fani elektroniki użytkowej. Huawei Band A2 to przede wszystkim monitor aktywności wszelakich. Dzięki opasce użytkownik może dokonywać pomiarów tętna, jakości snu oraz określonej aktywności fizycznej. Sprzęt współpracuje z aplikacjami Huawei, ale user nie musi ograniczać się tylko do nich. Bez problemu będzie można tutaj odebrać powiadomienia ze smartfonów innych niż te od wspomnianego producenta.

W kwestii sprzętowej Band A2 wypada w porządku, ale skłamałbym, pisząc, że jest tutaj “szał”. Rzeczony Huawei otrzymał dotykowy 0,96-calowy ekran PMOLED, moduł Bluetooth 4.2, pulsometr oraz system wibracyjny. Sprzęt powinien pozwolić na nawet 9 dni pracy na jednym ładowaniu akumulatora o pojemności 95 mAh. Nieźle, szczególnie jeśli dodamy do tego fakt wodoodporności potwierdzonej normą IP67.

Zainteresowani? Przygotujcie się na start promocji.

Źródło: Biedronka

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...