Huawei Honor V8 w TENAA

Honor V8, czyli dziecko Huawei, przeszedł właśnie certyfikację w TENAA. Co wiadomo o słuchawce?

honorV8 750x300 1

W portfolio Huawei do tej pory mogliśmy uświadczyć dwa modele, których moduły głównych aparatów były podwójne. Pierwszym był P6 Plus, a ostatnim flagowiec P9. To w nim chwalono się współpracą z Leicą, czyli jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnym producentem szkieł i aparatów na świecie. Wprawdzie sama Leica tylko nadzorowała pracę nad modułami z P9, to i tak jest to rzecz godna pochwalenia.

Robienie zdjęć smartfonem stało się oczywistością. Jest to jedna z podstawowych funkcji, na którą zwraca się uwagę, gdy przychodzi do zakupu nowego urządzenia. Wygląda na to, że podwójne moduły w aparatach staną się niedługo standardem, a przynajmniej w ofercie Huawei. Wprawdzie w P9 Lite pojawi się klasyczny, pojedynczy obiektyw, to już w nowym Honorze będzie to wyglądało inaczej.

honorV8 750x300

Honor V8 reklamowany był przez firmę teaserem, który jasno informował, że dwa obiektywy pojawią się na pokładzie. I według TENAA tak się stanie. Nie wiadomo niestety, co dokładnie będą oferowały, ani czy będzie to tak zaawanasowane rozwiązanie jak w przypadku P9. Tam oba obiektywy mogły robić niezależne zdjęcia, a jeden z nich monochromatyczne. Wiadomo, że matryca w Honor V8 będzie miała 12 Mpix, ale nic ponad to. Przedni aparat to 8 Mpix, czyli też nie najgorzej.

Prawdopodobnie użytkownicy dostaną aż dwie wersje Honora, które różniły się będą odrobinę specyfikacją. Pierwszy ma dostać ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 2,3 GHz i wspierany przez 4 GB RAM. Wewnętrzna pamięć to 32 GB, a akumulator 3400 mAh. Ekran o przekątnej 5,7 cala będzie wyświetlał obraz w jakości FullHD. Lepsza wersja Honora ma mieć mocniejszy procesor (taktowanie 2,5 GHz), lepszą rozdzielczość (QHD) oraz więcej miejsca na dane użytkownika (64 GB). Czyli zmiany niewielkie, ale zauważalne dla wprawnego oka. Słuchawka pojawić się ma w kilku wariantach kolorystycznych – złotym, srebrnym oraz Rose Gold.

Wygląd słuchawki jest typowy dla Huawei, czyli bez problemu poznamy, że to dziecko producenta. Tajemnicą pozostaje cena, ale tą powinniśmy poznać już niedługo. W końcu premiera zaplanowana została na 10 maja. Jak poinformował nas Huawei model Honor V8 nie będzie dostępny w Polsce, poniważ przeznaczony jest tylko na rynek Chiński. Za to Honor 8 pojawić ma się w naszym kraju już w sierpniu tego roku.

Źródło: GSMArena
Fot: jw.

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...