You are here
Kup Huawei P30 w przedsprzedaży a otrzymasz gratis w postaci Watch GT lub artykuły News 

Kup Huawei P30 w przedsprzedaży a otrzymasz gratis w postaci Watch GT lub

Premiera nowych urządzeń z serii Huawei P30 odbędzie się 26 marca, ale już dziś udało nam się poznać promocje związane z przedsprzedażą urządzeń. Czy chiński producent wygra w tej kwestii z Samsungiem, który dodawał do zestawów przedsprzedażowych słuchawki EarBuds?

Huawei P30
fot. Huawei

Trzeba przyznać, że tym razem Huawei naprawdę się postarało. Firma dorzuca dwa naprawdę sensowne akcesoria do zestawów oferowanych w przedsprzedaży. Promocyjne bonusy obejmują urządzenia zakupione u partnerów, czyli sklepów — Plus, Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, X-KOM, Komputronik oraz Morele.

Huawei P30 i P30 Pro z interesującym gratisem

Akcja wystartuje 26 kwietnie tuż po oficjalnej premierze i potrwa aż do 2 kwietnia. W ramach zestawów przedsprzedażowych klienci mogą otrzymać dwa rodzaje pakietów. Pierwszy z dodatkowym bonusem w postaci najnowszego smartwatcha Watch GT oraz drugi, w którym poza zegarkiem znajdzie się ładowarka bezprzewodowa CP60. Brzmi kusząco prawda?

Jest tutaj jednak mały szczegół. Producent zaznacza, że zestawy różnią się z w zależności od wybranego modelu, zaś sama promocja nie dotyczy pakietów oferowanych w cenie poniżej 2000 złotych. Nie jest to może szczególnie problemowy wymóg, ale warto zdawać sobie sprawę z jego istnienia.

Więcej o Huawei P30 i jego możliwościach fotograficznych przeczytacie w naszych wcześniejszych wpisach.

Źródło

Related posts

Leave a Comment