You are here
Huawei.pl — otwarcie oficjalnego sklepu i 15% rabatu na start artykuły News 

Huawei.pl — otwarcie oficjalnego sklepu i 15% rabatu na start

O otwarciu Huawei.pl, czyli oficjalnego sklepu chińskiego giganta technologicznego mówiło się od dawna. Jednakże dopiero teraz platforma zadebiutowała w naszym kraju. Domyślam się, dlaczego wybrano taki, a nie inny termin.

Huawei.pl
fot. Huawei

Już 19 września 2019 roku odbędzie się oficjalne otwarcie Huawei.pl, pierwszego sklepu internetowego „namaszczonego” przez firmę. Debiut platformy zbiegnie się w czasie z premierą Huawei Mate 30, sprytnie. Sprawdźmy, na jakie bonusy na start możemy liczyć.

Oficjalny sklep Huawei.pl

Wspomniana platforma będzie mogła pochwalić się pełnym portfolio produktów Huawei dostępnych w Polsce, a więc nie zabraknie tutaj niczego, o czym fan marki mógłby pomyśleć. Decydując się na rejestrację pomiędzy 12 a 18 września i zapisując się do newslettera, klienci otrzymają kupon rabatowy ja 15 procent zniżki. Oczywiście, otwarcie sklepu będzie wiązało się również z dodatkowymi promocjami produktowymi.

Huawei.pl
fot. Huawei

Przedstawiciele sklepu zapewniają, że najważniejszymi zaletami Huawei.pl będą ekspresowa wysyłka, bezpieczne i szybkie płatności internetowe oraz bezpłatna dostawa. Z ciekawszych rozwiązań obecnych na platformie należy wymienić zakupy w trybie gościa, logowanie za pomocą kodu QR oraz logowanie za pomocą ID Huawei.

Jestem jednym z pierwszych testerów sklepu huawei.pl. Duże wrażenie zrobiła na mnie szybkość dostawy – zamówienie otrzymałem dzień po dokonaniu płatności. Kupując produkty w oficjalnym sklepie internetowym marki mam też pewność jakości zamawianych urządzeń. Często kupuję online – rzadko mam czas na wyjście na zakupy, dlatego sklep internetowy to dla mnie bardzo dużo ułatwienie – powiedział Robert Lewandowski.

Huawei wybrało sobie dość niebezpieczny czas na otwarcie polskiego oddziału oficjalnego sklepu, ale w tym szaleństwie jest metoda. Otóż polscy klienci czują się niepewnie, rozważając nabycie urządzeń tytułowego producenta. Nic dziwnego, wszak ostatnio jego pozycja została mocno zachwiana, co było następstwem decyzji prezydenta Donalda Trumpa, o której możecie przeczytać TUTAJ. Czy rozgłos związany z otwarciem Huawei.pl poprawi tę niewesołą sytuację? Owszem, lecz sądzę, że jedynie na lokalnym polu wizerunkowym.

Urządzenia Huawei kupicie również TUTAJ.

Źródło: Huawei

Related posts

Leave a Comment