[IFA 2015] Nadciąga święto miłośników nowinek technologicznych!

Już w najbliższy piątek do Berlina zjadą się najwięksi producenci branży technologicznej, którzy zaprezentują nowe urządzenia ze swojego portfolio, zapoznają użytkowników z nowatorskimi usługami i aplikacjami. Jeśli jesteście fascynatami technologicznych nowinek nie powinniście przegapić targów „IFA 2015”.

IFA 2015 slide

Berlińskie targi „IFA” to prócz „Mobile World Congress” największa impreza branżowa w Europie. Nic więc dziwnego, że wśród wystawców znajdziemy największych technologicznych potentatów, takich jak: „Samsung”, „Sony”, „Apple”, „Microsoft” „ZTE” i wiele innych. To doskonała okazja na zapoznanie użytkowników z najświeższymi produktami, które pojawią się w niedługim czasie w ofercie koncernów.

Czego możemy się spodziewać?

  • Acer – tajwańskie przedsiębiorstwo już jutro o godzinie 11 polskiego czasu będzie miało swoją konferencję, na której na pewno zobaczymy nowe produkty z serii „Predator”. Prezentację poprowadzi Jason Chen, CEO Acera, a samo wydarzenie będzie można śledzić na żywo, udając się pod ten adres. Jeśli natomiast udamy się na oficjalny kanał „Twitter Acer Polska” poznamy najważniejsze punkty konferencji opatrzone polskim komentarzem. Plotki głoszą, iż Acer planuje na targach pokazać także aż cztery nowe smartfony pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego „Windows 10 Mobile”.

  • Samsung – południowokoreańska firma 13 sierpnia podczas eventu „Galaxy Unpacked” mającego miejsce w Nowym Jorku ujawniła światu dwa produkty z linii „Galaxy”: „S6 Edge Plus” i „Note 5” oraz zapowiedziała pierwszy smartwatch w ofercie „Samsunga” posiadający okrągłą tarczę „Gear S2”, wcześniej znany pod nawą „Gear A”. W Berlinie powinniśmy poznać więcej interesujących szczegółów na temat wspomnianego urządzenia.

  • Microsoft – na piątek (4.09) zaplanowana została prezentacja giganta z Redmond, na której Nick Parker, wiceprezes działu OEM w „Microsoft” przedstawi między innymi innowacyjne funkcjonalności, które będzie w stanie zaoferować najnowszy „OS” z rodziny „okienek”, zaprezentuje urządzenia pracujące pod kontrolą najnowszego „Windowsa”, które zadebiutują w najbliższym kwartale, a także opowie o możliwościach platformy „Windows”, z których skorzystać będą mogli partnerzy amerykańskiego koncernu. Dzień wcześniej (3.09) podczas imprezy „Showstoppers” Amerykanie zaprezentują kluczowe funkcje „Windows 10” z wykorzystaniem najnowszych urządzeń swoich partnerów.

  • Sony – plotki głoszą, że Japończycy szykują na targi nowe modele smartfonów z serii „Xperia Z”: „Z5 Compact” oraz „Z5+”. Nie zabraknie także nowinek reprezentujących produkty z rodziny telewizorów (w tym opartych na platformie „Android TV”), urządzeń audio czy kamer i aparatów fotograficznych.

To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na miłośników technologii w najbliższym czasie. Obserwujcie nasze kanały społecznościowe, gdyż zapoznacie się tam z najciekawszymi punktami tegorocznych targów „IFA”. W przyszłym tygodniu natomiast na łamach portalu ukaże się obszerna relacja z berlińskiego wydarzenia, na którym i nas nie zabraknie!

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...