IFA 2016 – oczekiwane premiery

Czuję, że tegoroczne targi IFA będą wyjątkowo ciekawe i co ważne – obwite w gorące premiery. Specjalnie dla was przygotowałem listę prawdopodobnych, jak i tych potwierdzonych premier.

IFA 2016

Berlińskie IFA to jedna z największych imprez skupiających producentów urządzeń z segmentu elektroniki użytkowej. Jak nie trudno zgadnąć w ostatnich latach zostały one zawładnięte przez branże mobile, choć znajdziemy tutaj wiele ciekawych produktów AGD. Nie mniej jednak to właśnie smartfony, tablety i smartwatche robią na IFA prawdziwy show. Co zobaczymy tym razem?

Huawei

Co prawda firma pokazała w tym roku kilka interesujących urządzeń, w tym Honor 8 (sub marka Huawei), jednak nie oznacza to, że nie znaczymy na IFA kolejnych. Przeciwnie – mówi się o tym, że koncern zaprezentuje nową linię urządzeń.

Jedno jest pewne – możemy spodziewać się rozszerzenia Lini Mate. Niestety, o samym urządzenie wiadomo jeszcze nic.

Samsung

Seria Galaxy S i Galaxy Note to bez wątpienia najistotniejsze produkty firmy, lecz na IFA nie będą one gwiazdami. Owszem,  będzie można przetestować je organoleptycznie lub inaczej mówiąc „pomacać”, ale nie spodziewajmy się przy tym efektu WOW. Ten mogliśmy obserwować podczas minionej (tegorocznej) premiery. Cóż więc przygotuje dla nas Samsung?

Pewniakiem jest zegarek Gear S3 – firma potwierdziła to, że pojawi się on na IFA 2016. Więcej o samym smartwatchu przeczytacie w tym Wpisie. To nie wszystko, gdyż Koreańczycy mogą rozwinąć także świetnie sprzedającą się linię tabletów, a co za tym idzie premiera Galaxy Tab S3 również wydaje się prawdopodobna.

Sony

Sony nie licząc przecieków dotyczących najnowszego modelu z dopiskiem „Compact” w nazwie, pilnie strzeże swoich tajemnic. Jeśli brak szumu medialnego odbieracie jako zwiastun braku istotnych zapowiedzi produktowych, jesteście w błędzie. W moim przekonaniu firma zaprezentuje co najmniej kilka smartfonów będących rozszerzeniem linii X.

HTC

Tajwański producent ostatnio nie jest w najlepszej kondycji. Choć same smartfony firmy należą do świetnych, to poziom ich sprzedaży pozostawia wiele do życzenia. Niezależnie od obecnej sytuacji HTC będzie starało się  wypromować swoje gogle VR, a więc Vive. Na tym bez wątpienia skupi się cała otoczka IFA.

Czy to wszystko? Niekoniecznie, gdyż w sieci mówi się o rozszerzeniu portfolio produktów firmy o kolejne telefony z serii Desire.

ZTE

W Berlinie nie może zabraknąć również ZTE, który to pokaże na IFA kolejne smartfon dedykowany fanom wysokiej jakości dźwięku.

Inni

Wyżej wymienieni producenci to jedynie ułamek wystawców, których stoiska pojawią się na IFA. Nie mnie jednak to właśnie powyższe firmy skupiają najwięcej uwagi.

 

Źródło: AndroidPolice, TheVerge, XDA, AndroidCentral, IFA

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...