IFA 2018

IFA 2018 — moje oczekiwania

Już 31 sierpnia rozpoczynają się berlińskie targi IFA 2018, które potrwają aż do 5 września. My zjawimy się tam już dwa dni wcześniej, aby sprawdzić, co ciekawego przygotowali dla odwiedzających wystawcy. Zanim jednak podejmiecie decyzję o wycieczce do Niemiec, przeczytacie o tym, czego możecie spodziewać się na samych targach.

IFA 2018

IFA to coroczne święto fanów elektroniki użytkowej oraz sprzętu AGD. W ramach wystaw, konferencji oraz niewielkich spotkań producenci zaprezentują nowości w swoim portfolio, ale impreza nie ogranicza się tylko do premier. Na stoiskach będzie można zapoznać się także z obecnymi od jakiegoś czasu urządzeniami, o których opowiedzą specjaliści. Czego mogą spodziewać się odwiedzający? Postaram się odpowiedzieć.

Smartfony na IFA 2018

Smartfony nie będą jedyną kategorią urządzeń pojawiających się na IFA 2018, jednak to właśnie na nie czekamy najmocniej. Producenci zamierzają nieco odświeżyć swoje oferty, więc na targach znajdziemy również sprzęty, które swoją premierę miały miesiąc, kwartał, a nawet pół roku wcześniej.

Firmą, której nie może na IFA 2018 zabraknąć na wydarzeniu, jest Sony. Japończycy, jeśli wszystko się potwierdzi, pokażą klientom nową Xperię XZ3. Możliwe, że wraz z nią na stoisku zadebiutują nowe akcesoria oraz urządzenia takie jak słuchawki czy wearables. Swoją cegiełkę dorzuci również Huawei, które szykuje dla nas prawdziwy hit. Mowa o modelu Mate 20, na którego wyczekują fani rozwiązań producenta. Sprzęt to w zasadzie ostatni model na ten rok, którym firma może namieszać na rynku. LG nakreśli swoją obecność modelem V40 ThinQ, czyli flagowcem na rok 2018. Stoisko Samsungato urządzenia, które już znamy. Niestety, Galaxy S10 oraz Galaxy S nie zagoszczą na IFA 2018. Południowokoreański gigant prawdopodobnie odłoży wspomniane premiery do czasu MWC (Mobile World Congress) w Barcelonie lub CES w Las Vegas. Ostatnią smartfonową perełką będzie model BlackBerry KEY2 Lite. Tak, fani jeżynki otrzymają mniejszą wersję nietypowego urządzenia.

To tyle, jeśli chodzi o smartfony. Pamiętajmy, że IFA 2018 to także urządzenia ubieralne, komputery, komponenty smart home oraz bogaty zestaw urządzeń AGD. Tym ostatnim zamierzamy przyjrzeć się uważniej, gdyż jest to obecnie jeden z prężniej rozwijających się segmentów.

Źródło: AndroidPolice, Engadget, Twitter

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...