You are here
IKO z istotną nowością. Aplikacja PKO BP z biletami komunikacji miejskiej artykuły mobile News 

IKO z istotną nowością. Aplikacja PKO BP z biletami komunikacji miejskiej

W aplikacji IKO, czyli mobilnym kliencie bankowości PKO BP pojawiła się interesująca nowość. Twórcy wprowadzili bowiem możliwość wygodnego zakupu biletów komunikacji miejskiej w większości polskich miast.

iKO
fot. PKO BP

Aplikacja iKO otrzymała właśnie aktualizację, w ramach której klient banku PKO BP pozwala już na zakup biletów autobusowych, tramwajowych oraz pociągowych (metro). System działa w wielu polskich miastach i zapewnia prawdziwą wygodę. Wszystko dzięki prostocie.

W IKO kupisz bilety komunikacji miejskiej

Zakup biletu jest banalnie prosty. Wystarczy udać się odpowiedniego panelu w aplikacji, wybrać miasto oraz rodzaj biletu i zatwierdzić transakcje. Wybrane bilety możemy zachowywać jako Ulubione i mieć do nich szybki dostęp. Co ważne, nie musimy przelewać środków na dodatkowe usługi, gdyż wszystko odbywa się bezpośrednio z poziomu wybranego konta PKO.

Właśnie udostępniliśmy funkcję zakupu biletów w aplikacji IKO. Od momentu startu tej funkcji zanotowaliśmy już blisko 3 tys. transakcji zakupu biletów.

… pracujemy nad możliwością opłacania parkingu – mówi Łukasz Kuc dyrektor Biura Kanałów Cyfrowych w PKO Banku Polskim.

Z usług PKO BP korzystam od wielu lat i z każdym rokiem czuję się coraz bardziej usatysfakcjonowany. Doceniam bogate możliwości aplikacji, które nie są tylko pustymi opcjami, ale przydatnymi w codziennym życiu ficzerami. Brakuje mi jeszcze kilku udogodnień, ale czuję, że ich pojawienie się jest kwestią czasu. Mam tu na myśli w temat parkomatów…

Co prawda mogę rozliczać płatności za parkowanie w wielu miastach za pośrednictwem SkyCash oraz operatorów sieci komórkowej, ale cenię sobie usługi komplementarne bankowości PKO BP i tam właśnie chciałbym realizować opłaty parkingowe.

Aplikację znajdziecie w Google Play Store oraz w Apple App Store. Z instrukcją aktywacji możecie zapoznać się pod TYMadresem. 

Źródło: PKO BP

Related posts

Leave a Comment