IMGN.PRO nawiązuje współpracę z twórcami The Red Solstice – produkcji studia Ironward

IMGN.PRO rozpoczęło współpracę z chorwackim, niezależnym studiem Ironward, które pracuje obecnie nad grą The Red Solstice – taktycznym tworem multiplayer/co-op osadzonym w realiach science fiction.

Współpraca między kontrahentami, polegać ma na zasadach agencji biznesowej. Zapytacie co to oznacza? Nic innego jak, organizowanie dystrybucji tytułu, które obejmować ma pozyskiwanie fizycznych, jak i cyfrowych kanałów dystrybucyjnych na terenie UE, w imieniu dewelopera.

Przyjrzyjmy się bliżej samemu tytułowi. Jest to osadzona w realiach Sci-Fi produkcja multi/co-op inspirowana takimi seriami jak StarCraft, czy Dawn of War. W grze obejmiemy kontrolę nad kosmicznym marines, reprezentującym jedną z ośmiu klas postaci, a głównym zadaniem, które stawiają przed nami twórcy jest odkrycie losów ziemskich kolonistów zamieszkujących Marsa dotkniętego przez zjawisko zwane „Czerwonym Przesileniem”.

Kilka słów na temat współpracy przekazał Łukasz Kubiak z IMGN.PRO:

„The Red Solstice zwróciło moją uwagę już jakiś czas temu. Spoglądając z perspektywy gracza oraz fana gatunku, ten tytuł uosabia kombinację wszystkich elementów gwarantujących fascynującą rozgrywkę w wiele osób, jak i samemu (…) Zespół Ironward to ludzie podchodzący do swojej pracy z wielką pasją i poświęceniem, dlatego cieszymy się, że możemy ich wspomóc swoim doświadczeniem oraz kontaktami.”.

Hrvoje Horvatek, reprezentujący studio Ironward, tak przedstawił produkcję:

„The Red Solstice to gra która powstaje z prawdziwej miłości i pasji, możemy powiedzieć, że to nasze intelektualne dziecko – gameplay jest głęboko zakorzeniony w klasykach SF takich jak Syndicate Wars i Dawn of War. Inspirację dla klimatu i atmosfery stanowią dla nasz nasze ulubione filmy, z serią Alien na czele.”.

Na platformie Kickstarter trwa właśnie zbiórka środków na rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza oraz nadanie grze ostatecznego kształtu. Akcję na Kickstarterze śledzić możecie tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=SU9TVA1AVso

Więcej informacji o The Red Solstice znajdziecie na oficjalnej stronie.

Źródło: IMGN.PRO

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...