samsungBrandd750x300

Samsung Brand Store – już w trzech Polskich miastach

Południowokoreański producent otwiera dwa kolejne sklepy na terenie Polski. Dotychczas jedyny w naszym kraju Samsung Brand Store mieścił się w Warszawie. Teraz mieszkańcy Krakowa i Gdańska również mogą skorzystać z fachowej pomocy w mekce miłośników marki Samsung.

samsungBrandd750x300

 

W ubiegły piątek we wspomnianych miastach miały miejsce dwa małe, lecz istotne dla fanów Androida imprezy. Mowa o otwarciu nowych sklepów Samsung Brand Store (Gdańsk i Kraków), przy okazji których swoją polską premierę miał ostatni flagowiec Galaxy S5.

Czym tak właściwie jest Samsung Brand Store?

Fani lub jak kto woli „fanatycy” Apple mają swój iSpot. Sklep, w którym nie tylko kupimy produkty wspomnianego producenta, lecz będziemy mogli  także dokładniej zapoznać się ze wszystkimi funkcjami urządzeń z oferty.

Samsung jako rywal giganta z Cupertino również postanowił stworzyć swoistą mekkę dla miłośników własnej marki. Idea miejsca jest można by rzec szczytna. Każdy klient ma okazję do dokładnego poznania każdego szczegółu dotyczącego produktów Samsunga.

Wymagania co do jakości obsługi rosną i naturalne jest to, że klient oczekuje czegoś więcej niż ładnego opakowania oraz podania ceny. Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i gwarantuje wysoki poziom obsługi. Ponadto w związku z otwarciem wspomnianych sklepów przygotował dla klientów ofertę specjalną. Szczegóły poniżej:

„W salonach Samsung Brand Store można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na telefon GALAXY S5, którego oficjalna sprzedaż rozpocznie się w piątek 11 kwietnia.Skorzystanie z oferty przedsprzedaży jest bardzo korzystne – każdy, kto do 10 kwietnia złoży zamówienie na to urządzenia otrzyma w prezencie pierwszy model inteligentnego zegarka GALAXY Gear lub jego wersję Gear Neo.”

Źródło: Informacja Prasowa

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...