You are here
Instagram na komputerach z Windows 10 – w końcu News 

Instagram na komputerach z Windows 10 – w końcu

Instagram, jeden z popularniejszych serwisów społecznościowych skupionych na zdjęciach doczekał się właśnie uniwersalnej wersji aplikacji dla systemu Windows 10…

Instagram Windows

Microsoft chce, żeby najnowsze okienka traktowano multiplatformowo, bez specjalnego podziału na mobile, desktop i konsole. Niestety, swoimi działaniami zazwyczaj pokazuje coś zupełnie innego. Zazwyczaj nie oznacza „zawsze”, co pokazuje dzisiejsze prowadzenie do Windows Store aplikacji Instagram, która nie odstaje od tych z innych platform mobilnych.

Instagram dla wszystkich

Popularność tytułowej aplikacji jest bezdyskusyjna. Miliony użytkowników – liczby nie kłamią. Z tego też powodu każda wzmianka o Instagramie powoduje spore poruszenie w sieci, nawet gdy dotyczy usprawnienia błahej funkcji. Dziś jednak jesteśmy świadkami pewnego rodzaju przełomu, przynajmniej teoretycznego, gdyż choć produktu dedykowany Windows 10 jest wykonany wzorowo nie jest gwarantem wysokiej liczby pobrań. Dlaczego? Wszystko przez „niezrozumiałą” niechęć użytkowników do korzystania z zasobów sklepu z programami dedykowanymi okienkom.

Instagram Windows X

Jak już wspomniałem – aplikacja jest naprawdę dobra. Nie brakuje w niej właściwie żadnego elementu, który dostępny jest w Androidowej tudzież iOS’owskiej odsłonie programu. Ba – pokuszę się nawet o stwierdzenie, iż na desktopowy Windowsie wszystko działa sprawniej. Mam tu na myśli zarówno tradycyjną obsługę (mysz i klawiatura), jak i tą dotykową.

Patrząc na to, że webowa odsłona usługi praktycznie nie nadaje się do niczego więcej poza prostym przeglądaniem ekranu głównego, dzisiejsza wiadomość naprawdę cieszy.

Nie owijając w bawełnę – jeśli korzystacie z Windows 10 i cenicie Instagrama, udajcie się pod ten adres.

Źródło: Windows Central

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment