Watch MadeByGoogle 750x300

Smartwatch „Made by Google”? Owszem, nawet dwa

Evan Blass opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze informację, o tym jakoby Google szykowało na 2017 rok aż dwa inteligentne zegarki. Wiarygodność przekazu? Bez zastrzeżeń.

Watch MadeByGoogle 750x300

Źródło przecieków użytkownik @evleaks wielokrotnie już udowodnił sprawdzalność swoich doniesień. Z tego też powodu news dotyczący planów Google co do wyprodukowania „własnych” smartwatchy możemy brać za pewnik.

Pomijając kwestię przecieku, prace nad zegarkami zdają się potwierdzać aktualną politykę firmy, w myśl, której ta skupia się na rozwoju ekosystemu poprzez dodanie do niego urządzeń. Mamy tablety, hybrydy, smartfony, głośniki, Chromecast, a więc portfolio pokaźne. Jeśli się zastanowić, faktycznie brakuje tutaj głównie zegarka…

W 2017 zobaczymy dwa smartwatche „Made by Google”

Dlaczego dwa? Czyżby jeden skierowany był do płci pięknej, drugi zaś do mężczyzn? To ma sens, lecz jak podaje Blass, różnice skrywają się gdzie indziej. Otóż model większy może zostać wyposażony w GPS i moduł LTE, co jak się zapewne domyślacie, pozwoli pracować urządzeniu bez potrzeby sparowania ze smartfonem. Na tym, jak mniemam, różnicę się nie skończą, jednak  aby je poznać musimy uzbroić się w cierpliwość.

Pewniakiem jest też to, że sprzęt zadebiutuje z Android Wear 2.0 na pokładzie. Możliwe, że jest to ukryty powód, dla którego Google opóźnia się z jego implementacją.

Źródło: Twitter (@evleaks)

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...