faceboo750x300

Integracja SMS-ów w Messengerze – podejście drugie

W ostatnich dniach Messenger zmienił się nie do poznania. Zuckerberg dodał do aplikacji obsługę wielu kont, pływający przycisk funkcyjny, a także odświeżył nieco kolorystykę interfejsu. Okazuje się jednak, że to nie koniec usprawnień, jakie czekają chat Facebooka.

faceboo750x300

Na wstępie zaznaczę, iż wspomniane zmiany nie pojawiły się u wszystkich użytkowników niebieskiego portalu społecznościowego, a jedynie u tych „wybranych”. Na szczęście zaliczam się do grona szczęśliwców, lecz dzięki publikacji redaktorów Androidpolice dowiedziałem się, że nie otrzymałem jeszcze wszystkich ficzerów, jakie przygotował dla nas Facebook.

O ile sam wygląd, dostosowany do material design, robi wrażenie, zaś obsługa wielu kont to opcja wręcz niezbędna, o tyle najbardziej zainteresowała mnie kwestia powrotu Zukcerberga do porzuconej kilka lat temu funkcji. Mam tu na myśli integrację Messengera z SMS-ami.

messengersms1

Przyznam, iż wycofanie wspomnianego elementu Facebooka nie wywołało u mnie żadnych reakcji. Temat był mi praktycznie obojętny, lecz to z biegiem czasu zaczęło się zmieniać. Wraz z rozwojem FB i wzrostem liczby użytkowników, a co za tym idzie moich kontaktów, coraz rzadziej sięgałem po SMS-y właśnie na rzecz konwersacji w aplikacji Messenger. Teraz moim głównym kanałem komunikacyjnym jest FB, zaś z krótkich wiadomości tekstowych korzystam sporadycznie. Lekko irytuje mnie więc fakt rozbijania kontaktów na dwa programy. Z tego też powodu zatęskniłem za dawną funkcją integracji Messengara z SMS-ami.

Okazuje się, że ta ma wrócić do Facebooka już niebawem. Tak przynajmniej twierdzą użytkownicy zgłaszający temat do redaktorów Androidpolice. Mam nadzieję, że wspomniana opcja pojawi się u mnie równie szybko, jak obsługa wielu kont oraz odświeżony wygląd. Dajcie znać w komentarzach, czy wy również znaleźliście się w gronie szczęśliwców „testujących” nowe rozwiązania.

Źródło: Androidpolice

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...