Kim Dzong Un, słońce narodu Korei Północnej używa… Apple Maca.

 

Na zdjęciach przedstawiających Kim Dzong Una wynika, że słońce narodu koreańskiego używa komputerów firmy Apple i najwyraźniej je uwielbia. Kim może nienawidzić Stanów Zjednoczonych Ameryki z całego serca, ale wygląda na to, że kocha ich komputery.

Ze zdjęć zebranych przez redaktorów Kotaku oraz Gizmodo wygląda na to, że Kim najbardziej lubi komputery marki Apple. W kraju, który większość czasu głoduje, a dostęp do internetu i usług medycznych mają tylko uprzywilejowani politycznie, najwyższy wódz narodu używa komputerów typu Mac. W zasadzie można domyślać się, że Kim Dzong Un ma do swojej dyspozycji tyle środków, ile sobie zamarzy, jednak nawet to nie przeszkadza wspomnianym faktom szokować.

Między użytkownikami Apple a PeCetów od dawna toczy się jeden z najgłupszych konfliktów w internecie. Obie platformy mają podobną ilość zwolenników i swoje wady oraz zalety. W kontekście działalności Kim Dzong Una może pomóc jeden z argumentów przytaczanych przez zwolenników komputerów osobistych: „Sprzęt Apple jest zdecydowanie droższy z tego względu, że firma każe więcej płacić za podzespoły o podobnej mocy co w kilkukrotnie tańszych PC, ale za to stawia na bardzo estetyczny i nowoczesny design sprzętu”.

Zatem Kim Dzong Un jest estetą. Zresztą podobnie jak jego ojciec, Kim Dzong Il, który również uwielbiał pracować na sprzęcie Apple. Na dodatek jeden z głównych produktów informatycznych Korei Północnej, ich własny system operacyjny wygląda dokładnie tak jak OS X.

Czy potrzeba jeszcze dowodów na to, że dynastia Kimów uwielbia kalifornijskie komputery? Wydaje mi się, że nie. Należy jeszcze wziąć pod uwagę, że Apple zawsze obierało na cel najbogatszych i najbardziej elitarnych klientów. W tym wypadku to niekwestionowany sukces.

Źródło/źródło obrazów: kotaku/gizmodo, twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________

Zapraszamy do naszego e-sklepu. Zapraszamy również na profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...