You are here
iOS 12.1.4 i macOS 10.14.3 dostępne do pobrania artykuły mobile News 

iOS 12.1.4 i macOS 10.14.3 dostępne do pobrania

Zgodnie z oczekiwaniami Apple wprowadza aktualizacje iOS 12.1.4 i macOS 10.14.3, które dotyczą poprawek bezpieczeństwa. Update oznaczony jest jako „zalecany”, dlatego też nie powinniście zwlekać z uaktualnieniem.

iOS

Trzeba przyznać, że Apple dba o aktualność oprogramowania swoich urządzeń. Wieloletnie wsparcie systemowe to nie tylko nowe wersje softu, dodatki programowe, czy zmiana interfejsu. Paczki często zawierają łatki na mniej lub bardziej niebezpieczne błędy, które firma musi naprawić. Ważne dla sprawy jest to, że sadownicy nie wykazują w tej kwestii opieszałości. Błędy zostają poprawione w trybie niemalże natychmiastowym. Dziś Apple dało kolejne tego świadectwo.

iOS 12.1.4 i macOS 10.14.3 dostępne do pobrania

Sadownicy opisali wspomniane uaktualnienia dość lakoniczne. Nie ma sensu kopiować ich do wpisu, gdyż w razie potrzeby informacje te są dostępne na stronie wsparcia Apple.

Istotne jest to, że łatka dla iOS zawiera poprawki błędów zabezpieczeń, w tym tych związanych z FaceTime. W przypadku macOS mówimy nie tylko o poprawie bezpieczeństwa. Producent pokusił się dodatkowo o większą stabilność i zgodność systemu.

Obydwie aktualizacje są zalecane dla wszystkich użytkowników zgodnych sprzętów. Choć nigdy nie spotkałem się z nieudanym procesem aktualizacji, należy mieć na uwadze to, że zawsze coś może pójść nie po naszej myśli. Zbawienny okazuje się backup, który powinniście stworzyć jeszcze przed wykonaniem uaktualnienia.

Related posts

Leave a Comment