You are here
iOS 13.2.2 naprawia iPhone’y i iPady — ciekawe, co psuje? artykuły News 

iOS 13.2.2 naprawia iPhone’y i iPady — ciekawe, co psuje?

Skargom o niewłaściwie zarządzanie pamięcią RAM iPhone’ów i iPadów nie było końca. Agresywne zamykanie aplikacji działających w tle uniemożliwiało pracę wielu użytkownikom. Apple zadawało sobie sprawę z problemu i opracowało rozwiązanie. Łatka pojawia się w formie aktualizacji iOS 13.2.2.

Tegoroczne iPhone'y
fot. Pxhere

Pamiętam, jak w przypadku iOS 12 mówiono, iż nie jest on najlepszym systemem mobilnym w historii Apple. Okazuje się, że w porównaniu z iOS 13 stanowił bardzo dopracowaną edycję. 13-tka od samego debiutu boryka się z wieloma problemami. Jednen z nich, o którym ostatnio jest naprawdę głośno, dotyczy funkcji zarządzania RAM-em. Otóż nie działała ona prawidłowo, przez co niektóre aplikacje „ubijane” są niemal od razu po uruchomieniu kolejnej apki. iOS 13.2.2 ma ten problem rozwiązać.

iOS 13.2.2 i iPad PS 13.2.

System iOS 13.2.2 zawiera poprawki błędów i udoskonalenia dotyczące iPhone’a. To uaktualnienie:

usuwa błąd, który mógł powodować nieoczekiwane kończenie pracy aplikacji działających w tle; rozwiązuje problem, w wyniku którego iPhone mógł na pewien czas tracić połączenie z siecią komórkową po zakończeniu rozmowy telefonicznej; usuwa problem, który mógł powodować sporadyczny brak dostępu do sieci komórkowej danych; usuwa problem, przez który odpowiedzi na przesyłane między kontami Exchange wiadomości email szyfrowane przy użyciu metody S/MIME mogły być nie do odczytania; rozwiązuje problem, w wyniku którego usługa pojedynczego logowania Kerberos w Safari mogła wyświetlać prośbę o uwierzytelnienie; usuwa problem, który mógł przerywać ładowanie akcesoriów przy użyciu klucza YubiKey w porcie Lightning.

iOS 13.2.2

Lista zmian nie jest przesadnie długa, ale nie musi taka być. W paczce nie znajdziemy bowiem żadnych nowych funkcji. Jedyne, co oferuje nam iOS 13.2.2 oraz iPad OS 13.2.2 to poprawki. Najważniejsza, jak łatwo zgadnąć, dotyczy wielozadaniowości. Aby pobrać update, udajcie się do ustawień systemu i rozpocznijcie proces. Warto pamiętać, że przed przystąpieniem do czynności powinniście naładować urządzenie do minimum 50 proc. oraz aktywować Wi-Fi.

Zastanawia mnie tylko, co dokładnie „zepsuła” aktualizacja

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment