Mi Power Bank 3

Xiaomi prezentuje Mi Power Bank 3

Xiaomi nieczęsto odświeża swoje akcesoria w postaci przenośnych banków energii dla urządzeń mobilnych. Niemniej, kiedy firma wypuści już na rynek nową wersję urządzenia, czyni to z przytupem. Idealnym tego przykładem jest najnowszy produkt Xiaomi — Mi Power Bank 3.

Mi Power Bank 3

Na rynku mamy co najmniej kilkanaście wartych zakupu serii powerbanków, jednak możemy podzielić je na mniej lub bardziej udane. Na szczycie drugiej grupy znajdują się urządzenia sygnowane marką Xiaomi. Chiński producent odświeżył właśnie Mi Power Bank, wydając tym samym trzecią jego odsłonę.

Mi Power Bank 3 — USB-C i 45 W mocy

Jeśli myślicie, że Mi Power Bank 3 jest tylko kolejnym przenośnym źródłem energii, jesteście w błędzie. Najnowsza odsłona akcesorium Xiaomi to potężny dodatek wyposażony w szereg portów oraz możliwość ładowania komputerów. Tak, komputerów, w tym notebooków od Xiaomi oraz Huawei. Zacznijmy od początku.

W Chinach odbyła się premiera Mi Power Bank 3, która poprzedzona była wieloma przeciekami. Za przyjemność obcowania z urządzeniem trzeba zapłacić 199 juanów, co daje nam nieco ponad 100 złotych. Oczywiście sprzęt jest na ten moment dostępny jedynie na Chinach, ale kwestią czasu jest rozszerzenie dostępności o kolejny rynki. Regularna sprzedaż wystartuje 11 stycznia. Czy warto w ogóle rozważać zakup tytułowego dodatku?

Składany smartfon Xiaomi pokazany na filmie

Odpowiem bez wahania — tak. Mi Power Bank 3 wygląda świetnie, ale nie to świadczy o jego prawdziwej atrakcyjności. Istotniejsze okazują się parametry. Akcesorium cechuje wbudowany akumulator o pojemności 20000 mAh, dwa pełnowymiarowe porty USB-A oraz jedno złącze USB-C. Mi Power Bank 3 podaje o łącznej mocy 45 W. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poza smartfonami, powerbankiem ładować komputery wyposażone w gniazdo USB-C. Pozostała część specyfikacji prezentuje się następująco:

  • Wskaźnik naładowania (4 diody LED)
  • Wymiary 153,5 x 73,5 x 27,5 mm
  • Czas ładowania 4,5 godziny
  • Standardy ładowania — 5 V/2,4 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A

Źródło: Detail.tmall

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...