iphone6s

iPhone 6s już we wrześniu?

iPhone 6 jest już z nami trochę czasu. Różni się on znacznie od swoich poprzedników. Jednak fani marki czekają na 6s, ponieważ modele z literką „s” w nazwie są bardziej dopracowane i nie borykają się z problemami takimi jak np. wyginające się obudowy. W sieci pojawiła się informacja o dacie premiery kolejnego smartfona od Apple.

iphone6s

iPhone 6 cieszy się dużym zainteresowaniem, nawet antyfani Apple mówią, że jest to dobry smartfon. Poprawiono w nim baterię, zmieniono design no i przede wszystkim powiększono ekran. Niestety znalazły się też pewne niedociągnięcia. W internecie można było znaleźć informacje o urządzeniach wybuchających w kieszeni czy też wyginających się obudowach. Jak problemy związane z akumulatorem były rzadkością, tak usterka dotycząca obudowy zdarzała się dosyć często. Lekarstwem na niedociągnięcia telefonów z jabłkiem na plecach są modele oznaczone literką „s”.

W sieci pojawiła się informacja dotycząca daty premiery iPhona 6s. Miałoby się ona odbyć już 18 września tego roku, a dokładnie tego dnia smartfon trafiłby do przedsprzedaży, a już tydzień później byłby do nabycia w sklepach. Czy ta informacja się potwierdzi? Rok temu plotki dotyczące premiery iPhona 6 były prawdziwe, jeśli stanie się tak i tym razem, to już za kilka miesięcy zobaczymy iPhona 6s.

Więcej informacji na temat premiery, jak i samego urządzenia możemy dowiedzieć się za kilka dni podczas WWDC 2015. Na razie wiemy, że 6s wyposażono w 12-megapikselowy aparat, lepszy niż w szóstce. Napędzać go będzie procesor Apple A9, a ekran nowego telefonu wykonano w technologii Force Touch. Ciekawe, ile gigant z Cupertino zażyczy sobie za nowy smartfon, ponieważ iPhone 6 wciąż kosztuje około 3 tys. zł.

źródło: mobilenews

____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą iPhonów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...