overmaxsmartwatch

Smartwatch od Overmaxa

Smartwatche zyskują coraz większą popularność. Niestety, za dobry zegarek trzeba zapłacić i to nie mało. Dlatego też wiele mniej znanych firm zaczęło produkować swoje inteligentne zegarki, które są znacznie tańsze od konkurentów. Jedną z takich firm jest Overmax, który stworzył Overmax Touch.

overmaxsmartwatch

To nie tylko smartwatch, to coś więcej! Producent postarał się przy tworzeniu zegarka i zmieścił w nim miejsce na kartę micro-Sim, tak więc urządzenie może być niezależnym telefonem, służącym do dzwonienia, wysyłania wiadomości tekstowych. W Overmax Touch znalazła się również kamera, która pozwoli na nagrywanie video oraz robienie zdjęć. Dzięki Bluetooth w wersji 3.0 smartwatch sparuje się z dowolnym sprzętem pracującym pod Androidem lub iOS. Patrząc na specyfikacje, można śmiało powiedzieć, że jest to telefon na nadgarstku, który posiada funkcję parowania z prawdziwym smartfonem. Oczywiście korzystanie z zegarka byłoby niemożliwe, gdyby nie jego 1,54 calowy wyświetlacz. W Overmax Touch zostały także preinstalowane różne aplikacje. Od programów służących do komunikacji ze smartfonem, po wbudowany kalkulator, krokomierz czy nawet monitor snu. Istnieje również możliwość zarządzania kamerą w telefonie z poziomu zegarka. A dzięki Anti-lost zawsze zostaniemy poinformowani, kiedy oddalimy się od naszego smartfona. Co ciekawe, abyśmy w pełni swobodnie mogli korzystać z smartwatcha producent zamontował w nim czytnik kart microSD.

Overmax Touch nie jest klasycznym inteligentnym zegarkiem. Ma możliwości normalnego pełnoprawnego telefonu komórkowego. Na pewno nie będzie dorównywał możliwościom smartfona, ale zawsze w niestandardowych sytuacjach może posłużyć jako prawdziwa słuchawka. Mnogość funkcji pokazuje, że producent przyłożył się i zainstalował to, co mógł, aby gadżet był jak najbardziej praktyczny.

źródło: informacja prasowa

____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą smartwatchy pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...