You are here
iPhone 7 z podwójnym obiektywem News 

iPhone 7 z podwójnym obiektywem

Wydaje się, że produkty Apple mają wszystko, czego potrzebuje użytkownik. Świadczą o tym sprzedażowe sukcesy, ale gigant nie poprzestaje na sprawdzonych schematach. Czy iPhone 7 będzie próbował z nimi zerwać za pomocą podwójnego obiektywu?

iphone 750x300 1

O tym, że podwójny obiektyw miał znaleźć się już w iPhone 6s, plotki krążyły na miesiące przed premierą smartfona. Wiadomo na czym się skończyło. Nie oznacza to jednak, że Apple zrezygnowało z pomysłu. Pomysłu, który z dużym sukcesem został już wykorzystany przez konkurencję (ZTE Axon czy Huawei Honor 6 Plus). Jednak, gdy dodamy do znanego pomysłu rewelacyjny marketing firmy z Cupertino, możemy być pewni, że Apple zmiecie oponentów.

iPhone 6s wprowadził kilka ciekawych rozwiązań (3D Touch!), ale z aparatami nie poszalał. Zdjęcia wychodziły rewelacyjnie, to cały czas brakowało tego … czegoś. Czegoś, co przykuje wzrok od pierwszej chwili. O tym, że iPhone 7 będzie wyposażony w podwójny obiektyw świadczy to, że Apple zakupiło w zeszłym roku LinX Imaging. Firmę, która specjalizowała się m.in. w tworzeniu podwójnych modułów do urządzeń mobilnych. Takiego modułu doczeka się prawdopodobnie większa ze słuchawek, czyli wersja S, choć na razie to jeszcze nic pewnego.

iphone 750x300 2

Teraz do Kalifornii mogły trafić pierwsze próbki z modułami wyposażonymi w podwójne obiektywy. A tak przynajmniej twierdzi Digitimes, powołując się na źródła postawione wysoko w „łańcuchu dostawców”. Do Cupertino próbki do testów miała wysłać Largan Technology, firma zaopatrująca producenta w moduły aparatów od dawna. Zdaje się to potwierdzać przypuszczenia, że Apple planuje coś naprawdę dużego. Taki krok wydaje się wręcz naturalny, jeżeli firma chce przyciągnąć do siebie niezdecydowanych klientów i przekonać tych obecnych, by zamienili stary model iPhone’a na nowszy.

To, że kolejna generacja iPhone’a będzie hitem, jesteśmy przekonani. Jeżeli faktycznie Apple zdecyduje się na wprowadzenia podwójnego obiektywu, wolelibyśmy widzieć go w każdej wersji słuchawki, a nie tylko S.

Źródło: Digitimes
Fot: Apple

___________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment