LGV10 750x300 1

LG V10 kontra czołg

LG V10 dopiero co zawitał do Polski i choć jego premiera miała miejsce już kilka ładnych miesięcy temu, sprzęt cały czas jest jednym z „tych ciekawszych”. Co można zrobić z takim smartfonem? Na przykład przejechać po nim czołgiem.

LGV10 750x300 1

Nie da się ukryć, że sprzęt wypuszczony przez LG zachwyca. Desing, specyfikacja i jakość wykonania oraz spasowania elementów – wszystko jest na swoim miejscu. Firma przyłożyła się w każdym aspekcie, co zresztą podkreślone zostało w kampanii promocyjnej smartfona. Choć niestety te z ciekawszych reklam nie dotarły do nas.

W jednym ze spotów podkreślono to, jak LG V10 ma być odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Reklama pokazywała grupkę dzieci, która z entuzjazmem godnym największych destruktorów testowała telefon. Oczywiście na nagraniu upadek z kilkudziesięciu centymetrów, lot rakietą skonstruowaną domowym sposobem z przyczepionym do modułu smartfonem czy gra na perkusji, na LG V10 nie wywarły żadnego wrażenia. Reklama rządzi się jednak swoimi prawami. A jak jest w rzeczywistości?

http://www.youtube.com/watch?v=eVxjHJVq7n0

LG V10 został na tyle solidnie skonstruowany, że upadki powinny być dla niego niegroźne. Metalowa ramka wokoło oraz materiały Dura Skin (tylny panel) i Dura Glass (przód) zakwalifikowało smartfona do klasy „MIL-STD-810G Transit Drop Compliant”. Oznacza to, że nasze ciężko zarobione pieniądze, które włożymy w telefon, nie rozsypią się w drobny mak, gdy urządzenie spadnie nam na dywan. Co więcej, LG V10 nadawałby się nawet do wykorzystywania przez wojsko. No i to właśnie postanowiono sprawdzić w dość nietypowym teście.

Smartfon przeżył w nim naprawdę dużo. Upadki z małych wysokości przyjął bardzo dobrze. Mimo widocznych pęknięć na ekranie, cały czas działał bez zarzutu. Nawet zrzucony z dziesięciu metrów na beton LG V10 gotów był do pracy. I trzeba przyznać, że to fenomenalny wynik. Jak sobie poradził na polu bitwy, gdy po jego powierzchni przejechał kilkutonowy czołg? Cóż, nie można mieć wszystkiego, ale nie znamy urządzenia, które by z takiego starcia wyszło zwycięsko.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw., LG
_____________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...