You are here
iPhone XR 2019 z podwójnym aparatem w stylu iPhone’a XI artykuły News 

iPhone XR 2019 z podwójnym aparatem w stylu iPhone’a XI

Wygląda na to, że poznaliśmy właśnie prawdopodobny wygląd smartfona iPhone XR 2019, który zadebiutuje wraz z iPhone’ami XI oraz XI Max. Doniesienia sugerują również konkretne zmiany w kwestii specyfikacji technicznej tak zwanego budżetowego iPhone’a.

iPhone XR 2019
fot. OnLeaks / PriceBaba

OnLeaks oraz serwis PriceBaba przygotowali grafiki prezentujące nową wersję iPhone’a XR dedykowaną na rok 2019. Na pierwszy rzut oka zaskoczeniem jest przede wszystkim aparat, na który składają się aż dwa moduły, jednak zmiany dotyczą również innych komponentów. Niemniej, sam charakter urządzenia pozostanie ten sam, co mnie osobiście jako użytkownika pierwszej generacji XR cieszy.

iPhone XR 2019 — OLED, podwójny aparat oraz A13 Bionic

Na początek dwie kwestie — cała sprawa nie jest oficjalna i finalnie może okazać się, że urządzenie w mniejszym lub większym stopniu będzie odbiegać od renderów przygotowanych przez OnLeaks. Bazując na analogicznych sytuacjach z przeszłości, czuję, że autor grafik trafi ze swoim projektem dość blisko oryginału. Kolejna sprawa to nazewnictwo. iPhone XR 2019 to nieoficjalne określenie następcy iPhone’a XR. Na ten moment nie możemy pozwolić sobie na inny wariant, gdyż w sferze domysłów pozostaje to, jak Apple nazwie swoją świeżynkę.

https://twitter.com/OnLeaks/status/1126072594875260928

Skoro mamy za sobą formalności, przejdźmy do szczegółów. Otóż iPhone XR 2019 ma otrzymać niemal identyczny z protoplastą design, wliczając w to notcha oraz nieco większe od pozostałych modeli z oferty ramki. Aluminiowa konstrukcja łączona ze szkłem w dalszym ciągu wygląda przyjemnie dla oka. Pierwszą różnicą względem poprzednika jest charakterystyczny moduł składający się z aż dwóch aparatów po 12 Mpix każdy. Jeden z obiektywów to tak zwany teleobiektyw. Tego można było się spodziewać, choć znam gros osób, które ocenią wystający zestaw fotograficzny negatywnie. Wygląd jest kwestią indywidualną.

Urządzenie otrzyma 6,1-calowy ekran o rozdzielczości 1792 x 828 pix, ale nie będzie to IPS, czy jak kto woli — Liquid Retina, a pełnoprawny OLED. Za wydajność będzie odpowiadać układ Apple A13 Bionic.

Testy wcześniejszych iPhone’ów SE, 8 oraz XR znajdziecie na Vipmultimedia. Natomiast jeśli interesuje was zakup sprzętu z logo nadgryzionego jabłka na obudowie, koniecznie odwiedźcie Vipelektrogadzet.

Źródło: OnLeaksPriceBaba

Related posts

Leave a Comment