You are here
Iron Man i Kapitan Ameryka wkraczają do postapokaliptycznego świata News 

Iron Man i Kapitan Ameryka wkraczają do postapokaliptycznego świata

Echa po opublikowaniu finalnego trailera Captain America: Civil War jeszcze nie ucichły, a już pojawili się ludzie, którzy zechcieli opowiedzieć zawartą w nim historię własnymi słowami.

W jaki inny, ciekawy sposób opowiedzieć genezę konfliktu pomiędzy Kapitanem Ameryką a Iron Manem? Przypomnijmy, rząd Stanów Zjednoczonych wpada na pomysł, by rejestrować superbohaterów, co związane jest z ujawnieniem przez nich prawdziwej tożsamości. Ma to zapobiec strachowi i tragedii, które pojawiają się jako następstwo działań podjętych przez herosów. Tony Stark/Iron Man jest zdania, że należy poddawać bohaterów procesowi rejestracji, zaś Steve Rogers/Captain America stoi po drugiej strony barykady. Film pojawi się u nas w maju pod tytułem Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

UpIsNotJump jest młodym człowiekiem, który swoje życie związał z chemią i medycyną. Chociaż studiuje i pracuje na co dzień w branży farmaceutycznej, to oprócz tego tworzy filmy nawiązujące do uniwersum gry Fallout 4. Stworzył już m.in. filmiki, w których w świecie postapokaliptycznego RPG umieścił bohaterów Star Wars, Daredevila czy House of Cards. Nic więc dziwnego, że przyszedł czas także na ferajnę znaną z kart komiksów Marvela.

http://www.youtube.com/watch?v=EBnqrfMirnQ

Tym oto sposobem bohaterowie Captain America: Civil War trafili do świata Fallout 4. Do stworzenia postaci UpIsNotJump użył istniejących w grze możliwości, przez co ich wygląd nie do końca odpowiada filmowym pierwowzorom – widać to znakomicie chociażby po pancerzu Iron Mana. Kto by się jednak przejmował drobnymi nieścisłościami, kiedy całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Moim zdaniem, idealnie oddano fizjonomię bohaterów i nie ma problemów z rozpoznaniem, kto jest kim. Zresztą sami oceńcie, czy podoba Wam się Tony Stark i Steve Rogers przedstawieni w konwencji postapokaliptycznego Fallouta. Wszystkie wybuchy, jak i uderzenia, są na pewno bardziej realistyczne niż w produkcji Marvel Studios. 

 

Źródło: Twitter

________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment