You are here
iShowFast — przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami Apple może być szybsze i bezpieczniejsze News 

iShowFast — przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami Apple może być szybsze i bezpieczniejsze

 

Dokładnie w tej chwili na serwisie crowdfoundingowym Indiegogo ruszyła zbiórka dotycząca niezwykle interesującego urządzenia. iShowFast, bo tak brzmi nazwa urządzenia, może okazać się niezwykle łakomym kąskiem dla fanów sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka.

iShowFast332

Tytułowy produkt to nic innego jak miniaturowa przenośna pamięć flash. Na rynku znajdziemy mnóstwo podobnych rozwiązań. „Podobnych” to słowo klucz, gdyż tych wyposażonych w złącze Lightining, a więc dedykowanych urządzeniom Apple, jest jak na lekarstwo. Dodatkowo iShowFast może pochwalić się naprawdę szybkim transferem.

Sadownicy doskonale zdają sobie sprawę, jaką niechęć potrafi budzić iTunes, czy choćby chmura iCloud, a to właśnie te dwa rozwiązania służą do transferu danych z i do sprzętu Apple. Teraz za sprawą iShowFast możliwe stanie się przesyłanie danych w bardziej tradycyjny sposób.

iShowFastGif2

Obudowa tego – jakby nie patrzeć – interesującego gadżetu została wykonana z aluminium, co z pewnością docenią fani produktów Premium, do jakich userzy sprzętu Apple niewątpliwie należą. W iShowFast znajdziemy dwa gniazda — pierwsze USB 3.0, gwarantujące transfer na poziomie 140 MB/s (odczyt) oraz Lightning, gdzie prędkość wynosi 30 MB/s. Całkiem nieźle, a jeśli dodamy do tego możliwość zabezpieczenia plików hasłem, robi się jeszcze ciekawiej.

iShowFastGif1

Decydując się na zakup, a właściwie wsparcie produktu, możemy wybierać pomiędzy wersjami 16-, 32-, 64- oraz  128-gigabajtowymi, których ceny zaczynają się od 49 dolarów, na 199 $ kończąc. Nie jestem do końca pewny, czy wspomniane kwoty są adekwatne do możliwości iShowFast, jednak nie należę do grona użytkowników iPhonów, iPadow czy innych urządzeń Apple, a więc to nie do mnie kierowany jest produkt.

Twócy tytułowej pamięci przenośnej planują zebrać jedynie 50 000 dolarów, co wydaje się jak najbardziej realnym założeniem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem — pierwsze iShowFasty trafią do pierwszych klientów pod koniec roku.

Źródło: HYPER by Sanho Corporations

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment