ol 750x300 1

Olympus zwróci wam kasę za obiektyw

W związku z tym, że za oknami zrobiło się raczej zimniej niż cieplej, producenci ruszyli na łowy. Tym razem Olympus postanowił zaatakować swoich klientów i w ramach zimowo-jesiennej akcji, chce im zwracać pieniądze za zakupy.

 
ol 750x300 1
Nie jest to pierwsza tego typu akcja, zorganizowana przez Olympusa. Pierwsza miała miejsce w okresie wakacyjnym i skupiała się na obiektywach M.ZUIKO. Teraz, korzystając z niezbyt sprzyjającej aury, ale wielce interesującej, jeżeli chodzi o fotografię, Olympus powraca do pomysłu bonusów za zakup. Na czym to polega? Gdy kupimy jeden z oferowanych przez producenta sprzętów, możemy liczyć na zwrot części kosztów (do 650 zł). Wystarczy zarejestrować się na stronie (link na dole) i razem z formularzem, przesłać potwierdzenie zakupu.
Banalnie proste, a patrząc na to, co przygotował tym razem Olympus, żal byłoby nie skorzystać. Tym bardziej, że teraz obiektywy objęte promocją są stałoogniskowe i bardzo jasne. Wszystkie z obiektywów M.ZUIKO współpracują oczywiście z aparatami Olympusa z serii OM-D. Co ciekawe, aparat doczeka się w listopadzie nowej aktualizacji, która wprowadzi aż osiemnaście dodatkowych funkcji.
 
ol 750x300 2
Pierwszym z obiektywów objętych promocją jest M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:1.8. Ważący zaledwie 120 gram sprzęt oferuje nie tylko wyjątkowo jasną przesłonę, ale także możliwość uzyskania ostrości z bardzo bliskich odległości. Wyposażony w powłokę ZERO obiektyw pozwala na cieszenie się zdjęciami i eliminację „wypaleń” oraz „duszków”.
„Portrecistów” z pewnością zainteresuje M.ZUIKO DIGITAL  45mm 1:1.8. Rozmyte tło oraz mocny kontrast zapewnią doskonałej jakości zdjęcia. Obiektywem można również kręcić filmy, a szybki AF zapewnia bezproblemową pracę. Olympus w swoje promocji ma jeszcze do zaoferowania obiektywy o ogniskowych 25mm (1:1.8), 60mm (1:2.8 Macro), a także 75mm (1:1.8). Więc jeżeli ktoś właśnie zastanawiał się nad zakupem obiektywu, niech się lepiej pośpieszy. Wszak promocje mają to do siebie, że kiedyś się kończą.
Źródło: Olympus
Fot: jw.
___________________
Sprzęt fotograficzny znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....