Pixel 3

Jak oglądać jutrzejszą premierę Google Pixel 3 i 3 XL?

To już jutro! We wtorek o godzinie 17:00 czasu polskiego wystartuje event Google’a, na którym firma zaprezentuje swoje nowości wydawnicze. Spodziewamy się premier smartfonów Pixel 3 (oraz wersji XL), tabletu Pixel Slate, nowych głośników z serii Home oraz inteligentnego wyświetlacza. Możliwe, że to nie wszystko, co przygotowuje dla nas Google. Warto śledzić wydarzenie “na żywo”.

Pixel 3

Konferencje branżowe, podczas których firmy opowiadają o najmocniej wyczekiwanych nowościach, na dobre zakorzeniły się w dzisiejszej popkulturze. Nie są to już wydarzenia organizowane dla dziennikarzy, geeków czy entuzjastów nowinek technicznych. Każda premiera to event na miarę koncertu ulubionego zespołu muzycznego. Nie inaczej będzie z jutrzejszym spotkaniem, które, rzecz jasna, będzie transmitowane do przeglądarek internetowych na całym świecie.

Pixel 3, Pixel 3 X, Pixel Slate i reszta

Dokładnie 9 października o godzinie 17:00 czasu polskiego rozpocznie się vent #MadeByGoogle. Wydarzenie będzie można śledzić online na stronie w serwisie YouTube. Warto jednak ustawić przypomnienie, ot tak — dla bezpieczeństwa.

Czy warto oglądać konferencję? Jeśli choć trochę interesuje was temat nowych technologii, szczególnie tych mobilnych, wydarzenie możecie potraktować jako wypad do kina. Dodam — darmowy wypad do kina. Podczas spotkania Google opowie nam o najnowszych smartfonach z seri Pixel 3, ale to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Gigant z Mountain View szykuje także tablet z Chrome OS, nowy ChromeCast, głośniki z serii Home, ale szczerze powątpiewam w to, że skończy się na wspomnianym sprzęcie. Firma lubi zaskakiwać, a biorąc pod uwagę to, że lwia cześć informacji o Pixel 3 wyciekła już wcześniej, potrzeba nieco improwizacji.

Jeśli nie zdążycie na event, koniecznie wpadnijcie później na Vipmultimedia. Opiszemy dla was wszystkie zaprezentowane nowości.

Źródło: Google

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...