jakdo 750x300 1

JakDojadę z aktualizacją dla WindowsPhone

Ile razy spotkaliście się z sytuacją, gdzie przychodząc na przystanek tramwajowy jedyny rozkład jazdy, jaki tam znaleźliście przyozdobiony był rysunkami męskiego przyrodzenia? Pewnie więcej niż byście chcieli. O ile oczywiście mieliście to szczęście, że rozkład był w całości. Teraz warto ściągnąć aplikację JakDojadę i być na bieżąco.

 
jakdo 750x300 1
Fakt, że użytkownicy coraz częściej korzystają z aplikacji, by być na bieżąco, nikogo już nie dziwi. Co więcej, ten kto takiej aplikacji nie posiada, naraża się nie tylko na śmieszność, ale także na utratę klientów. Bo kto wyobraża sobie np. bank, który nie posiada swojej wersji mobilnej? Tak samo powinno być z transportem publicznym, choć tutaj akurat wymagania użytkowników są znacznie niższe. A takie być nie powinny.
Czego oczekujemy od aplikacji, która pomoże nam w zaplanowaniu podroży po mieście? Przede wszystkim jej częstego uaktualniania. Inaczej możemy zapomnieć o jej użyteczności. Wśród aplikacji zapewniających komfort i prawdziwość informacji przoduje JakDojadę.pl. Od teraz, aż do sierpnia tego roku, dla wszystkich użytkowników smartfonów Lumia z system operacyjnym WindowsPhone (8 lub 8.1) aplikacja będzie dostępna za darmo w wersji premium! Warto więc bliżej się jej przyjrzeć i zobaczyć, co nowego oferuje.
 
jakdo 750x300 2
Przede wszystkim, brak reklam przypiętych do aplikacji. To znacznie ułatwia korzystanie oraz przeglądanie szukanych przez nas połączeń. Aktualne rozkłady najważniejszych przewoźników w kraju (od PKP i ZTM po SKM i MPK), szybką wyszukiwarkę oraz ciekawą funkcję tzw. „żywego kafelka”. Przypięty do ekranu głównego pokazuje nam odjazdy z przystanku, na którym obecnie się znajdujemy. Oczywiście dopasowany do aktualnej godziny oraz rozkładu jazdy. Równie przydatną opcją wydaje się być wprowadzona nawigacja, której do tej pory nie uświadczyliśmy w aplikacji.
Aplikacja dostępna jest dla największych miast w Polsce. Znajdziemy tam rozkłady dla Warszawy, Krakowa, Katowic czy Łodzi, ale także dla Zielonej Góry, Inowrocławia czy Leszna. Jeżeli więc posiadacie Lumię, warto zapoznać się z JakDojadę. Wszak nigdy nie wiadomo kiedy nam się przyda. A znajdziecie ją tutaj.
A skoro o Lumii mowa, sprawdźcie jaką przygotowaliśmy dla was ofertę. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Źródło: Microsoft
Fot: jw.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...