„Jeździki” Airwheel to przyszłość miejskiego transportu indywidualnego

Pamiętacie jeszcze Segwaye? Ja tak, właściwie często widzę je w centrach handlowych i zastanawiam się czemu ulice miast nie są nimi wypełnione. Wysoka cena, niewielka liczba modeli w ofercie czy nie do końca przemyślane rozwiązanie — właśnie te czynniki mogły wpływać na nikłe zainteresowanie produktem. Na szczęście w przypadku jeździków od Airwhell wszystkie powyższe niedogodności zostały wyeliminowane — przekonajcie się sami.

airwhell750x300

Nazwę Airwheel można podzielić na dwie części. Air (z ang. powietrze) i Wheel (z ang. koło). Powietrze oznacza środowisko, naszą przestrzeń życiową. Koło symbolizuje ducha stałego postępu i niekończącą się witalność życia. Właśnie te wartości przyświecają firmie Airwheel Technology zmieniającej świat na zielony.

Tak swój produkt widzi firma i przyznam, że niewiele odbiega to od mojego postrzegania urządzeń z portfolio Airwheel. Indywidualne pojazdy elektryczne to przyszłość — fakt, ale ta przyszłość dzieje się tu i teraz. Popatrzcie tylko na ulice miast, na których coraz częściej widuje się rowery, hulajnogi, samochody, a nawet autobusy (w samej tylko warszawie jest ich kilka) napędzane energią elektryczną. Nic dziwnego, że na popularności zyskują pojazdy tanie w utrzymaniu, ciche, a co najistotniejsze ekologiczne.

Naturalnie te wymienione wyżej cechują się klasycznymi napędami, a także modelem prowadzenia. Potrzeba nam rewolucji, którą miał być, ale ze względu na wysoką cenę nie stał się Segway. Właśnie to zapewniają nam jeździki od Airwheel.

Pojazdy, bo tak powinniśmy nazywać te wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium, wyposażone w systemy żyroskopowe produkty, nadają się idealnie do przemieszczania się w obrębie miasta. Dojazd do pracy może przestać być frustrujący i oznaczający niekiedy wielogodzinne tkwienie w korkach. Ja to kupuję.

airwhell750x3002

Airwheele możemy podzielić na kilka grup. Pierwsza seria oznaczona literą X to jednokołowe, kompaktowe i co ważne lekkie urządzenia, idealnie nadające się do pokonywania krótkich dystansów. Druga linia Q to produkty dwukołowe, zaś symbolem S oznaczono pojazdy przypominające Segwaye. Ostatnia, choć nie mniej ważna grupa jeździków to A, czyli koncept skuterów elektrycznych.

Dla mnie i podejrzewam że dla was również niezwykle istotną kwestią, często decydującą przy zakupie, jest cena. Tutaj Airwheel mile zaskakuje, gdyż najtańszy z pojazdów możemy nabyć już poniżej 1500 zł, co wydaje się atrakcyjną ofertą. Naturalnie „wyższe” warianty kosztują odpowiednio więcej, ale to akurat nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

Osobiście chciałbym spróbować, jak podczas codziennego użytkowania sprawdza się model X i skonfrontować to z moimi oczekiwaniami względem taniego, cichego oraz ekologicznego pojazdu.

Źródło: AirwheelPoland

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...