You are here
Motorola Droid Turbo 2 z nietłukącym się wyświetlaczem News 

Motorola Droid Turbo 2 z nietłukącym się wyświetlaczem

Motorola zaczyna produkować nie tylko tanie i dobre słuchawki, ale coraz śmielej kieruje się w stronę klasy premium. Najnowszy smartfon, jakim jest Motorola Droid Turbo 2, ma duże szanse przebić się na tle konkurencji, a to za sprawą nietłukącego się szkła na ekranie, jak twierdzi producent.

turbo2

Podczas prezentacji urządzenia wielokrotnie upadało ono na beton a wyświetlacz wciąż był cały. Zrobiło to niewiarygodne wrażenie. 5-warstowa powłoka ShatterShield spełnia swoje zdanie bardzo dobrze. Możliwe, że komuś zdarzy się rozbić ekran, ale na pewno nie jest to łatwe. A co tak naprawdę chroni powłoka? 5,4-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Amoled, charakteryzujący się rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli. Sercem Droida Turbo 2 jest 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810. Na pokładzie znajduje się również 3 GB pamięci operacyjnej. Smartfon występuje w dwóch wersjach, mniejszej z dyskiem 32GB i większej z 64 GB miejsca na dane. Oba modele mają wbudowany czytnik kart microSD. Aparat zamontowany na tyle Motoroli ma 21-megapikselową matrycę, natomiast przedni obiektyw – 5-megapikselową. Za zasilanie odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 3760 mAh, który wspiera technologię szybkiego ładowania. Droid Turbo 2 działa pod kontrolą Androida w wersji 5.1.1, ale ma zapewnioną aktualizację do 6.0 Marshmallow.

Motorola Droid Turbo 2 została wyceniona na 624 dolary. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, to mam dla Was smutną wiadomość. Niestety słuchawka jest przeznaczona tylko na amerykański rynek. Myślę, że w niedalekiej przyszłości doczeka się europejskiego odpowiednika, ponieważ patent na nietłukący się wyświetlacz znajdzie również fanów na Starym Kontynencie.

źródło: Motorola

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment