jc3

Just Cause 3 – oficjalne informacje

Kilka dni temu świat gier obiegły nieoficjalne informacje, dotyczące nowej produkcji studia Avalanche pod tytułem Just Cause 3. Dziś, znamy już oficjalne szczegóły!

jc3

Warto by rozpocząć od tego, że screeny, które wyciekły pochodziły ze „starożytnej” wersji Just Cause 3 i w żaden sposób nie odzwierciedlają finalnej wersji gry, zawartej w niej grafiki czy rozwiązań. Były to po prostu obrazki z wersji rozwojowej, w której autorzy wypróbowywali różne koncepcje rozgrywki, kontrolery, technologie i modele biznesowe. Sugerować się nimi nie powinniście, lecz to właśnie dzięki nim studio Avalanche zostało jakby zmuszone do ujawnienia kilku szczegółów dotyczących samej gry.

Co to za szczegóły? Przybliżona data premiery i wspomniany model biznesowy. Just Cause 3 ukaże się w przyszłym, czyli 2015 roku. W tej kwestii niestety konkretów brak – poza tą mocno przybliżoną datą wiadomo jedynie, że dostępna będzie ona na PC, Xbox One i PS4. Jeżeli chodzi o model biznesowy, autorzy całkowicie zdementowali pogłoski o mikropłatnościach oraz o wydaniu gry w oparciu o model Free2Play. Wykluczając te rozwiązania, studio Avalanche jednocześnie nie zamknęło sobie drogi do innych form „dorabiania na grze”, zapowiedziano ogólne wsparcie i rozwój gry w ciągu kilku lat po premierze oraz liczne płatne DLC o przeróżnej zawartości. Będzie to więc pełnoprawna, „normalna” gra, którą kupimy raz i będziemy mogli się nią cieszyć przez długi, a nawet bardzo długi czas.

Źródło: avalanchestudios.comgameinformer.com

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...