You are here
Horizon, Gas Guzzlers Extreme oraz Krater – nowymi premierami w serii „Dobra Gra” Gry 

Horizon, Gas Guzzlers Extreme oraz Krater – nowymi premierami w serii „Dobra Gra”

Już 18 kwietnia na półkach sklepowych pojawią się nowe tytuły z serii „Dobra Gra”. Gracze będą mogli się zapoznać z HorizonGas Guzzlers Extreme i Krater. Wszystkie produkcje przeznaczone są na platformę PC za cenę 19.90 zł.

Wydawnictwo Techland powiększa swoja ofertę o trzy kolejne produkcje. Już 18 kwietnia do sklepów zawita:

Horizon – turowa strategia typu 4X w klimatach science-fiction. Wcielając się w przywódcę ludzkości, przemierzamy wszechświat, zakładając i rozbudowując kosmiczne kolonie, projektujemy nowe statki bojowe oraz negocjujemy z innymi rasami. Gra oferuje nam ich, aż 10 rodzajów. Twórcy przygotowali dla nas ponad sto różnych technologii do odkrycia, z których każda ma, aż dziesięć stopni rozwoju. Jednym z kluczowych elementów tytułu mają być taktyczne bitwy, które toczyć mamy w systemie statek vs. statek.

 http://www.youtube.com/watch?v=d-8uZ-QJAk0

Gas Guzzlers Extreme – sequel samochodowej gry akcji – Gas Guzzlers: Combat Carnage. Jak to bywa w przypadku wszelkiej maści kontynuacji, mamy tu wszystkie udane elementy z poprzedniej części podane w zdwojonej ilości. Swoją formułą gra nieco przypomina znany starszym graczom tytuł – Interstate76. Mamy tutaj nie tylko walkę o najlepszy czas przejazdu ale również konieczność wyeliminowania wszystkich naszych oponentów. W jaki sposób to zrobimy, zależy już tylko i wyłącznie od naszej inwencji. Zepchnięcie pojazdu z trasy, czy uraczenie przeciwnika rakietą to tylko jedne z wielu przykładów. Do dyspozycji otrzymamy dwanaście różnych narzędzi zagłady oraz dodatków losowo poukrywanych na trasie. Gra oferuje osiemnaście samochodów, które możemy modyfikować, korzystając z opcji garażu. Rywalizować możemy na ponad pięćdziesięciu różnych trasach i arenach, o łącznej liczbie 500 km dróg o nawierzchni asfaltowej oraz szutrowej, w siedmiu zróżnicowanych sceneriach. Oprócz trybu single player Gas Guzzlers Extreme oferuje siedem trybów gry wieloosobowej m. in. Deathmatch czy Capture the flag.

 http://www.youtube.com/watch?v=P-Qq74Kbi7A

Krater – ostania z propozycji to post-apokaliptyczny RPG, którego rozgrywka skupiona jest wokół eksploracji oraz craftingu (wytwarzanie unikalnych cech broni i przedmiotów). Krater współtworzyła społeczność zgromadzona wokół gry. Możemy mieć zatem pewność, że produkcja reprezentuje przyzwoity poziom.

http://www.youtube.com/watch?v=56rTyPPnULg

Wszystkie gry dostępne są na Wirtualnypunkt.pl:

Z dodatkowymi informacjami zapoznamy się tutaj oraz na funpage’u wydawnictwa.

Źródło: Techland

Related posts

Leave a Comment