KFCTosh 750x300 1

KFC dostaje wsparcie od Toshiby

Toshiba Corporation należy do największych firm na świecie (Top 500), a ostatnie lata należały do jednych z najlepszych. Firma szuka przez cały czas nowych zastosowań dla swoich produktów, a nawiązanie współpracy z KFC jest krokiem w tę stronę.

KFCTosh 750x300 1

Jednym z haseł, którymi szczyci się Toshiba, jest „Committed to People, Committed to the Future”, co można przetłumaczyć jako „Tworzone dla ludzi, tworzone dla przyszłości”. Być może współpraca, która nawiązana została między producentem sprzętu elektronicznego a restauracją nie wpłynie na przyszłość w znaczącym stopniu, ale z całą pewnością ułatwi pracę.

Toshiba razem z M4B S.A. (dostawcą oprogramowania Digital Signage) planują wprowadzić do sieci restauracji rozlokowanych w Europie Środkowo-Wschodniej cyfrowe menuboardy. KFC znajduje się pod skrzydłami AmRest Holdings SE, które dba o to, by rozwijać portfolio współpracujących z nią firm. Te działają na zasadzie franczyzy lub join venture, a oprócz KFC, AmRest obsługuje także Pizza Hut, Burger Kinga czy Starbucksa.

KFCTosh 750x300 2

Nie dziwne więc, że spółka dba o to, by sprzęty w restauracjach były jak najlepszej jakości. Tak mówi o tym Iwona Sarachman (dyrektor ds. PR AmRest): „Troszczymy się o zapewnienie naszym klientom jak najlepszych wrażeń, a to jest nierozłącznie związane z wyglądem restauracji KCF i panującą w nich atmosferą. Nowe cyfrowe menuboardy opracowane przez firmy M4B i Toshiba to znakomite rozwiązanie wspierające nas w obsłudze klienta”.

Oferowane przez Toshiba menuboardy to wynik dwuletniej pracy, która zaowocowała przygotowaniem sprzętu wyposażonego w oprogramowanie WAVE (flagowy produkt M4B) oraz monitory Toshiby z serii TD-E1. Umieszczone za kasami ekrany mają szeroki kąt widzenia (178 stopni), rozdzielczość FullHD (1920×1080 px) oraz jasność 500 nitów. Współpraca z AmRest jest dla Toshiby kolejnym sukcesem na polu biznesowym. Europejski dział Business Display Solutions zaledwie w ciągu ostatniego roku potroił liczbę parterów oraz aż czterokrotnie zwiększył swoje przychody.

Źródło: Toshiba
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...