Kłopoty w T-Mobile

Kłopoty w T-Mobile – niedostępne usługi i problemy Call Center

Masz telefon w fioletowej sieci i nie możesz połączyć się z ich Call Center? Spokojnie, nie jesteś jedyny. Kłopoty w T-Mobile mogą jeszcze chwilę potrwać, a wszystko przez pożar w Warszawie, który zaczął się dziś rano. Niektóre usługi operatora mogą nie działać, ale firma pracuje już nad tym, żeby wszystko wróciło do normy w jak najkrótszym czasie.

Kłopoty w T-Mobile

Do pożaru na Annopolu i zlokalizowanych tam hal magazynowych doszło dziś rano. Na miejscu pojawiły się od razu zastępy Straży Pożarnej, ale sytuacja nie jest jeszcze do końca opanowana. Wprawdzie do samego pożaru nie doszło w budynkach T-Mobile Polska, ale te niestety ucierpiały. Na szczęście żaden z pracowników firmy nie został poszkodowany. Czego nie można powiedzieć o jego klientach.

Kłopoty w T-Mobile

Kłopoty w T-Mobile mogły dosięgnąć sporej części użytkowników. Dostęp do Call Center jest utrudniony, a niektóre z usług operatora są chwilowo wyłączone. Nie wiadomo kiedy zostaną przywrócone wszystkie z usług, ale mamy nadzieję, że nastąpi to już niedługo. Operator umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych informację o sytuacji.

„Szanowni,

Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T-Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy.
Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług.

T-Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Biuro Prasowe T-Mobile”

Miejmy nadzieję, że kłopoty w T-Mobile zostaną szybko rozwiązane.

Smartfoneria bez abonamentu, czyli raty zero procent w T-Mobile

Nowe smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: T-Mobile / Facebook / Twitter

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....