T-Mobile

Smartfoneria bez abonamentu, czyli raty zero procent w T-Mobile

Licząc od tego tygodnia klienci sieci T-Mobile oraz osoby zainteresowane ofertą mogą skorzystać z możliwości nabycia smartfona bez umowy abonamentowej. W grę wchodzą raty zero procent, które dla wielu mogą okazać się atrakcyjniejsze od zakupu za gotówkę.

Po Play i Orange do gry włącza się T-Mobile. W ofercie sieci pojawiły się bowiem urządzenia, które możemy zakupić bez konieczności wiązania się wielomiesięcznymi abonamentami na usługi. Lista dostępnych urządzeń nie jest zbyt obszerna, ale to dopiero początek. Przyjrzyjmy się propozycji Magenta Team.

T-Mobile niczym sklep z elektroniką

Wiemy już, że operator ruszył ze sprzedażą smartfonów oraz jednego telewizora. Urządzenia można nabyć za gotówkę lub rozłożyć płatność na raty zero procent. W grę wchodzą 10-miesięczny i 20-miesięczny okres spłaty. Oferta różni się jednak w zależności od tego, czy należymy do grona klientów sieci. Osoby spoza T-Mobile będą musiały zapłacić z góry 2 lub 4 raty w zależności od wybranego przez siebie okresu spłaty.

T-Mobile

Decydując się na zakup telefonu w T‑Mobile klienci otrzymują gwarancję że urządzenie pochodzi ze sprawdzonego źródła, mogą liczyć na fachową pomoc konsultantów, a w przypadku uszkodzenia smartfonu pomocna będzie elektroniczna faktura, która umożliwia naprawę uszkodzonego telefonu bez okazywania papierowej dokumentacji — takie zapewnienie ze strony T-Mobile otrzymają klienci.

Nie jestem przekonany, czy oferta operatora jest konkurencyjna względem typowych sklepów z elektroniką. W sieciówkach możemy często znaleźć atrakcyjniejsze cenowo urządzenia. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na promocje, którymi zostaną objęte smartfony z usługi “Smartfoneria bez abonamentu”.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....