iphone6c

Kolejne informacje o iPhone’ie 6c

Apple radzi sobie na rynku smartfonów jak żaden inny producent. iPhone’y sprzedają się i raczej będą sprzedawać się bardzo dobrze. Jednak zarząd firmy uważa, że można wynik poprawić. Dlatego też ma się pojawić nowy telefon z logiem nadgryzionego jabłka oznaczony literką „c”.

iphone6c

Amerykański producent zamierza wprowadzić na rynek iPhone’a 6c. Jeśli informacje są prawdziwe, to zamówienie na produkcję zaczęło być realizowane i już za kilka miesięcy nowy sprzęt Apple trafi do sklepów. Ma on być nieco tańszy i słabszy od iPhone’a 6s, ale przede wszystkim dużo mniejszy. Pamiętając o klientach, którzy cenią sobie kompaktowy rozmiar smartfonu ma on mieć 4-calowy ekran oraz napędzać go ma procesor A8. Szczegółów dotyczących specyfikacji jest mało, ale w przypadku Apple przeważnie tak bywa. Jednak czy tak naprawdę iPhone 6c trafi na rynek? Już kilkukrotnie pojawiały się plotki o tym, że Amerykanie szykują coś słabszego i mniejszego, aby trafić również do tych mniej zamożnych klientów. Niestety, jedynie informacja o iPhonie 5c byłą prawdziwa, ale on nie może pochwalić się dużym zainteresowaniem. Dlatego też dziwi mnie decyzja zarządu, który po raz drugi miałby podjąć próbę stworzenia tańszego modelu. Może firma wyciągnęła wnioski i wie, co wtedy poszło nie tak. Na pewno cena była zbyt wygórowana, każdy wolał dopłacić do 5s niż kupować 5c.

Gigant z Cupertino może się pochwalić niebywałymi zyskami ze sprzedaży a konkurencja mu tylko zazdrościć. Pchanie się w kolejny projekt może odbić się im czkawką, jednak Apple należy do grona nielicznych producentów, który w obecnej chwili może pozwolić sobie na taki wybryk. Większość znanych firm jak HTC, czy Sony notują w ostatnich okresach ciągłe spadki sprzedaży. Jeśli informacje o iPhone’ie 6c są prawdziwe, to zobaczymy go najpóźniej pod koniec pierwszej połowy przyszłego roku.

źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....