kianodobre

Nawigacja Navitel na tabletach Kiano

Firma Navitel jest jednym z wiodących dostawców systemów nawigacyjnych, jak i map cyfrowych na rynku nawigacji samochodowych. Korporacja nie próżnuje i ciągle się rozwija, właśnie do współpracy zaprosili kolejnego producenta elektroniki.

kianodobre

Barel Poland odpowiedzialny za produkcję tabletów Kiano jest teraz znowu współpracownikiem Navitela. W związku, z czym na urządzeniach Kiano będziemy mogli korzystać z 60-dniowej darmowej licencji na Navitel Navigator. Jest to aplikacja służąca do nawigacji. Działa w trybie online, jak i offline. Jak na program tego typy jest bardzo rozbudowany, ponieważ zawiera nie tylko bazę fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości, ale również jest połączona z serwisem booking.com, dzięki czemu można dokonywać rezerwacji wprost z menu aplikacji. Marka Kiano jest znana z produkcji tabletów. Urządzenia tego koncernu charakteryzują się dużą funkcjonalnością, ciekawym designem oraz przystępną ceną. Szukając nowego sprzętu elektronicznego, nie patrzymy tylko na jego parametry techniczne, ale również, jakie ma wsparcie w postaci preinstalowanych aplikacji. Dlatego też Navitel Navigator na tabletach Kiano, sprawia, że urządzenia są bardziej atrakcyjne. Przedstawiciele obu firm są bardzo zadowoleni z rozpoczętej współpracy i mają nadzieje, że przełoży się ona na zyski ze sprzedaży tabletów, jak i nawigacji Navitel.

Okres, przez jaki można testować Navitel Navigator w zupełności wystarczy, by sprawdzić, czy jesteśmy zainteresowani taką nawigacją. Ma ona nie wątpliwe zalety i do najdroższych nie należy, więc jest ciekawą propozycją. Pocieszający jest fakt, że na współpracy dwóch firm skorzystają klienci, fakt, że tylko przez niespełna dwa miesiące będą mogli darmowo korzystać z nawigacji firmy Navitel, ale to zawsze coś. 

źródło: Navitel 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...