Kolejny Phablet od LG – poznajcie Vu 3

Koreańczycy zapowiedzieli już trzecią generacje Phabletu charakteryzującego się niecodzienną jak na takie urządzenie proporcję 4:3. Czy Vu 3 może konkurować z ostatnim Galaxy Note od Samsunga?

lg-vu-750x300

Biorąc pod uwagę popularność produktów Samsunga, raczej nie. Z kolei, jeśli spojrzymy na zastosowane podzespoły jak i ogólną użyteczność słuchawki nie można być już tego takim pewnym. Przyjrzyjmy się bliżej konfiguracji sprzętowej LG Vu 3.

Urządzenie posiada 5.2 calowy wyświetlacz IPS, pracujący w rozdzielczości 1280 x 960 pikseli. Przyzwoicie, ale nie zapominajmy, że mamy do czynienia z proporcją 4:3, przez co nie wszystkie aplikacje będą wyglądały podobnie jak w innych smartfonach.

Za wydajność odpowiadać będzie czterordzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 800, z zegarem taktowanym częstotliwością 2.2 GHz wraz z układem graficznym Adreno 330. Dopełnieniem całości będą 2GB pamięci RAM.  Przy takiej konfiguracji Android Jellybean w wersji 4.2.2 powinien działać bez zacięć.

Dodatkowym bonusem będzie specjalny rysik Rubberdium z możliwościami podobnymi do tych znanych z S-Pen Samsunga.

Oficjalna premiera urządzenia odbędzie się dopiero 27 września, wtedy poznamy dalszą część specyfikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...