Kolejny Phablet od LG – poznajcie Vu 3

Koreańczycy zapowiedzieli już trzecią generacje Phabletu charakteryzującego się niecodzienną jak na takie urządzenie proporcję 4:3. Czy Vu 3 może konkurować z ostatnim Galaxy Note od Samsunga?

lg-vu-750x300

Biorąc pod uwagę popularność produktów Samsunga, raczej nie. Z kolei, jeśli spojrzymy na zastosowane podzespoły jak i ogólną użyteczność słuchawki nie można być już tego takim pewnym. Przyjrzyjmy się bliżej konfiguracji sprzętowej LG Vu 3.

Urządzenie posiada 5.2 calowy wyświetlacz IPS, pracujący w rozdzielczości 1280 x 960 pikseli. Przyzwoicie, ale nie zapominajmy, że mamy do czynienia z proporcją 4:3, przez co nie wszystkie aplikacje będą wyglądały podobnie jak w innych smartfonach.

Za wydajność odpowiadać będzie czterordzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 800, z zegarem taktowanym częstotliwością 2.2 GHz wraz z układem graficznym Adreno 330. Dopełnieniem całości będą 2GB pamięci RAM.  Przy takiej konfiguracji Android Jellybean w wersji 4.2.2 powinien działać bez zacięć.

Dodatkowym bonusem będzie specjalny rysik Rubberdium z możliwościami podobnymi do tych znanych z S-Pen Samsunga.

Oficjalna premiera urządzenia odbędzie się dopiero 27 września, wtedy poznamy dalszą część specyfikacji.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...