sim 750x300 1

Kolejny prezent od Origin – SimCity 2000

Zbliża się gwiazdka, a to oznacza multum promocji na wszelkich serwisach, które zajmują się  grami. Origin już od jakiegoś czasu stara się rozpieszczać swoich użytkowników. Nie inaczej stało się dziś.

sim 750x300 1

Wczoraj, Facebookowy profil Origin Insider miała prawo do świętowania. Milion polubień to nie byle jaki wyniki. Wprawdzie nowy „Specjalny prezent” nie pojawił się na serwisie z tego powodu, ale odpowiedzi udzielane przez administratora profilu zwiastują wiele nadchodzących z tego powodu niespodzianek.

W ramach „Specjalnego prezentu” (ang. „On the house”) gracze mogli się już delektować takimi tytułami jak „Dead Space”, „Battlefield 3” czy „Dragon Age: Początek”. Czyli same zacne tytuły, które swojego czasu kosztowały niemałe pieniądze (i nadal mogą tyle kosztować w sklepach). EA prezentuje tym samym pozycję godną naśladowania. W końcu za darmo obecnie trudno cokolwiek dostać. Taka przyjemność jest jednak obłożona pewnymi warunkami, żeby z niej korzystać, należy założyć konto na Origin. Nie każdy lubi, ale jeżeli chcemy mieć prezent od dystrybutora, powinien się przemóc.

sim 750x300 2

Tym razem pojawiła się pozycja odrobinę starsza niż te wyżej wymienione, a mianowicie „SimCity 2000: Special Edition”. Seria „SimCity” stanowiła kiedyś trzon gier z półki, którą można śmiało nazwać „managerską”. Zarządzanie całą metropolią stanowiło nie lada wyzwanie, a możliwości oferowane przez program, były wyjątkowo nowatorskie jak na swoje czasy. I nie zapomnijmy o katastrofach naturalnych, które co jakiś czas nawiedzały nasze dopieszczone miasta. Próby reaktywacji tytułu, nie przyniosły pożądanego przez twórców efektu, czyli sukcesu, który osiągnęła pierwsza część. Ostatnia odsłona serii pojawiła się dwa lata temu i przeszła zupełnie bez echa.

Wypuszczane przez Origin prezenty często zwiastowały nowe tytuły z danej serii. Kto wie, może pojawi się nowe „SimCity”? Wszak obiecano użytkownikom niespodzianki, a sam tytuł jest już jednak dość wiekową produkcją.

Grę można pobrać tutaj

Źródło: https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house

Fot: jw

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...