Kolejny świetny wynik Facebooka

Komunikatory Facebooka mają się zadziwiająco dobrze. Messenger, pomimo że jest jedną z najbardziej niewygodnych i zawodnych aplikacji do komunikacji, jest prawie zawsze na drugim miejscu najczęściej ściąganych programów, niezależnie od sklepu, któremu się przyjrzymy. Drugi komunikator będący własnością portalu, czyli WhatsApp właśnie pobił kolejny rekord ilości użytkowników: 900 milionów w ciągu miesiąca.

Przypomnijmy, że WhatsApp to aplikacja przeznaczona do komunikacji; można w niej czatować, wysyłać zdjęcia i filmy oraz wykonywać połączenia. Pierwszy rok użytkowania jest za darmo, potem musimy płacić 1 dolar rocznie za możliwość korzystania z programu. To wszystko powoduje, że WhatsApp jest niesamowicie popularny, ze względu na swoją uniwersalność i poniekąd większą wygodę użytkowania niż w przypadku Messengera. To kolejny niesamowity wynik firmy, po tym jak niedawno jedna siódma ludzkości zalogowała się tego samego dnia na znany portal społecznościowy kojarzony z twarzami i książkami. Można śmiało powiedzieć, że Facebook i firmy z nim związane rozdają w sieci wszystkie karty, których nie posiada Google. Nawet logo portalu zostało odświeżone w bardzo podobny sposób jak logo Google, tylko kilka miesięcy wcześniej (Pamiętacie, jak wszyscy pisali komentarze dotyczące zmian w logo Facebooka?).

Nie wszystko ma tylko dobre strony i można powiedzieć, że WhatsApp ma również swoje mroczne oblicze. Niedawno The Independent i europejski Times doniosły, że w czterdziestu procentach przypadków rozwodów w ostatnim roku we Włoszech jako przyczyny i materiały dowodowe były przedstawiane rozmowy właśnie z WhatsApp. Technologia zaczyna naprawdę mocno wchodzić z butami w życie osobiste ludzie, jednak tylko tych, którzy używają jej w złych celach lub są głupi i nie potrafią jej obsługiwać. Nie przechodźcie na mroczną stronę technologii, bądźcie rozsądnymi użytkownikami WhatsApp, bo inaczej skończycie jak włoscy rozwodnicy.

 

 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...