You are here
Konkurs Shot on iPhone: zrób zdjęcie i zgarnij miejsce w reklamie Apple artykuły News 

Konkurs Shot on iPhone: zrób zdjęcie i zgarnij miejsce w reklamie Apple

Jeśli interesujecie się fotografią mobilną i nie rozstajecie się ze swoim iPhonem, Apple ma dla was ciekawą akcję. Shot on iPhone, bo tak nazwano konkurs, to szansa na to, że wasze zdjęcie pojawi się w reklamach w mediach społecznościowych, salonach sprzedaży oraz bilbordach w centrum miast.

Shot on iPhone
Shot on iPhone 7 by Erdem Summak

Mimo że oprogramowanie aparatu w iPhone’ach jest mocno ograniczone, smartfony Apple możemy nazwać urządzeniami fotograficznymi. Wystarczy spojrzeć na wybrane zestawienia oraz media społecznościowe. Dane pokazują, że to właśnie sprzęt sadowników jest najczęściej wybieranym mobilnym zestawem do fotografii. Nic dziwnego, że Apple chce to wykorzystać w konkursie.

Shot on iPhone

Zasady konkursu są proste. Shot on iPhone rozpoczyna się 22 stycznia, a kończy 7 lutego bieżącego roku. W tym czasie możecie umieszczać na Twitterze oraz Instagramie zdjęcia oznaczone hasztagiem #ShotOniPhone. Naturalnie, fotografie powinny być wykonane za pomocą jednego ze smartfonów od Apple. Co ciekawe, organizatorzy konkursu nie wykluczają prac, które zostały poddane obróbce w aplikacji Zdjęcia lub innych podobnych aplikacjach. Natomiast jeśli nie przepadacie za mediami społecznościowymi, możecie wysłać swoją propozycję na adres shotoniphone@apple.com.

Zdjęcia zostana ocenione przez Pate’a Souza (były oficjalny fotograf Białego Domu dla prezydenta Obamy), Austina Manna (fotografem National Geographic i CNN), Phila Schillera (wiceprezes Worldwide Marketing) oraz pozostałych specjalistów z branży.

iPhone 2019 z trzema obiektywami? Grafika zbudza kontrowersje

Dziesięć najlepszych według jury prac zostanie wykorzystanych przy kampanii reklamowej Apple. Oznacza to, że zdjęcia pojawią się w salonach sprzedaży, na bilbordach w wybranych miastach oraz w mediach społecznościowych.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment