Koreański HIT rpg już niedługo w Twoim urządzeniu mobilnym

Gra RPG śmigająca na silniku Unreal Engine 4? Nexon i NAT Games zapowiedzieli tytuł, który ma szansę spodobać się nawet najbardziej wybrednym graczom.

Heroes of Incredible Tales jest grą z gatunku hack’n’slash RPG. Za jej produkcję odpowiada młode studio NAT Games, założone przez Yong-Hyun Parka. Tytuł ten jest debiutem studia na rynku mobilnych produkcji. Jeśli przyjrzeć się poprzednim grom stworzonym przez NAT Games, to było to dwa tytuły z gatunku MMORPG – Lineage II i TERA. Heroes of Incredible Tales osiągnęło w Korei ogromną liczbę pobrań ze sklepów Google Play i App Store, bo aż 5 milionów, co zapewniło grze miejsce w dziesiątce najbardziej dochodowych w listopadzie 2015 roku. Już dzień po premierze, która miała miejsce 18 listopada, tytuł trafił na szczyt rankingu. Dzięki firmie Nexon, liczba fanów produkcji może znacząco się zwiększyć, bo firma jest jednym z liderów na rynku darmowych gier online i mobilnych.  

Silnik Unreal Engine 4 to gwarant świetnej grafiki, zaś w połączeniu z immersyjną i intuicyjną rozgrywką całość zapewni graczom niesamowite przeżycia. Można być pewnym, że moc urządzeń mobilnych będzie wykorzystana w pełni.

Jak mówi Yong-Hyun Park, dyrektor generalny NAT Games, jego zespół chciał stworzyć taką grę, jaką sami jego członkowie uwielbiają. Intensywną rozgrywkę mają wynagrodzić graczowi łupy i nagrody.

Co zapewni nam Heroes of Incredible Tales? Przede wszystkim płynne i dynamiczne bitwy, które przyjdzie graczowi prowadzić. Każda  z czterech różnych klas postaci daje dostęp do wyjątkowych broni, umiejętności i ataków. Za osiągnięcia na polu walki gracze otrzymują nagrody, mogą też indywidualnie przystosować swojego bohatera do własnych potrzeb. Jako że jest to typowy RPG, zawodnicy zbierają na polu bitwy doświadczenie oraz łupy. Rozgrywka zawiera elementy strategii, dlatego można tworzyć długie kombinacje ataków, planować manewry, a lepiej dobrana taktyka zapewni lepsze nagrody.

Na chwilę obecną gra zawiera 200 poziomów o zróżnicowanej trudności, arenę PvP dla sześciu graczy, ogromne przestrzenie do trybu kooperacji. Kolejna zawartość ma być dodana po premierze, którą zapowiedziano na lato 2016 roku.   

Więcej informacji: Heroes of Incredible Tales oraz na profilu na Facebooku.

 

Źródło: Nexon

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

117 More posts in mobile category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...