ZTE Grand X Max 2 zdjęcie phableta

ZTE Grand X Max 2 mocny phablet z aspiracjami

ZTE postanowiło wypuścić nowy sprzęt, ale niestety, póki co Grand X Max 2 dostępne będzie tylko na rynku amerykańskim.

ZTE Grand X Max 2 zdjęcie phableta

Czy mamy w związku z tym czego żałować? To pytanie może wydawać się dziwne, wszak ZTE potrafi połechtać swoich użytkowników naprawdę interesującymi urządzeniami i to w dobrych cenach. I tak samo jest w przypadku Grand X Max 2. Phablet wprawdzie nie posiada powalającej na łopatki specyfikacji, ale znajdziemy w niej kilka mocnych punktów.

Warto zacząć od rozmiaru urządzenia. Wyświetlacza ma przekątną 6 cali, co ustawia go w segmencie phabletów, czyli urządzeń, które dość ciężko obsługuje się jedną dłonią. Do tego dochodzą jeszcze niewielkie ramki wokół ekranu, ale ze zdjęć prasowych wydaje się, że praca na Grand X Max 2 nie będzie zbytnio uciążliwa. Choć na pewno trzeba się będzie do rozmiaru przyzwyczaić. Dziwić też może rozdzielczość. Przy sześciu calach spodziewalibyśmy się czegoś więcej niż FullHD (1920×1080 px), ale nie ma też powodów do narzekań, bo do odtwarzania multimediów powinien być w pełni wystarczający.

ZTE Grand X Max 2 zdjęcie phableta

Pod maską kryje się ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 617 (4xCortex-A53 o taktowaniu 1,5 GHz oraz 4xCortex-A53 o taktowaniu 1,2 GHz) z grafiką Adreno 405. Dodatkowo 2 GB RAM, a na dane użytkownika przeznaczono 16 GB z możliwością rozszerzenia miejsca dzięki karcie microSD (do 64 GB). Ciekawe rozwiązano sytuację z aparatami na tylnym panelu. ZTE zdecydowało się wprowadzić dwa obiektywy umieszczone jeden pod drugim. Między nimi znajduje się dioda doświetlająca LED, a matryce urządzeń mają po 13 oraz 2 Mpix. Jak będzie sprawowało się to w praktyce? Prawdopodobnie nie najgorzej, choć nie jest to sprzęt stworzony do fotografowania. Przednia kamera ma matrycę 5 Mpix, czyli stosunkowo niewiele.

W ZTE Grand X Max 2 znajduje się spory akumulator (3400 mAh), który wspierany jest przez technologię Quick Charge 2.0. Na osłodę dochodzą jeszcze moduły LTE, Bluetooth, Wi-Fi, a także podwójny slot na kartę SIM. Phablet działa już na Androidzie 6.0, a w USA zapłacimy za niego 199,99 dolarów w abonamencie (Cricket). Jak za taką cenę, to klienci nie powinni się wahać. ZTE pokazało urządzenie, którym zdecydowanie warto się zainteresować.

Źródło: Cricket
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...