You are here
Korzystasz z aplikacji Plus Online? Zgarnij bonus za doładowanie artykuły News 

Korzystasz z aplikacji Plus Online? Zgarnij bonus za doładowanie

Plus startuje z nową promocją „Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online”. W ramach oferty użytkownicy doładowujący konto mogą otrzymać bonus stanowiący 30% wartości zasilenia.

Zauważyliście, że użytkownicy ofert na kartę spotykają się z częstymi promocjami związanymi z doładowaniami kont? „Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online” jest tego kolejnym przykładem. Decydując się na zasilenie konta w zasadzie dowolną kwotą, otrzymamy 30-procentowy bonus na doładowania. Warto mieć jednak świadomość kilku istotnych kwestii.

Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online

Promocja wystartowała z dniem 1 lipca 2019 roku i potrwa do końca miesiąca. Z tytułowego bonusu mogą skorzystać klienci usług na kartę oraz mix w sieci plus, ale jest jeden warunek. W zasadzie dwa. Należy bowiem dokonać aktywacji usługi za pośrednictwem aplikacji Plus Online, a następnie w ciągu 30 dni doładować konto nominałem od 5 do 500 zł.

Zakładając, że spełnicie warunki, możecie zgarnąć nawet 150 zł bonusu. Ten wykorzystacie na dowolne usługi telekomunikacyjne, z jednym małym zastrzeżeniem. Otóż bonus nie przedłuża okresu ważności usług wychodzących. Zasadniczo jest to raczej sprawa oczywista, ale wolę o niej poinformować, aby nikt nie czuł się później zawiedziony.

Pełny regulamin promocji oraz odpowiedzi na nurtujące was pytania jej dotyczące znajdziecie pod TYM adresem. Smartfony oraz tablety, na których można zainstalować aplikację Plus Online, kupicie z kolei na Vipelektrogadzet.

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment