Galaxy S10

Kupując Galaxy S10, otrzymasz darmowe ubezpieczenie wyświetlacza

Najnowsze flagowce południowokoreańskiego producenta są stosunkowo świeżym towarem, a co za tym idzie, w najbliższym czasie nie należy spodziewać się obniżek cenowych. Samsung, nie chcąc pozostawać biernym, przygotował dla klientów inną, choć równie interesującą promocję związaną z modelami z serii Galaxy S10.

Galaxy S10
fot. Samsung

Flagowce są drogie — stwierdzeniem tym nie odkryjemy Ameryki. Dzisiejsze cenniki producentów elektroniki użytkowej, szczególnie tych popularnych, są dość wywindowane, ale niewiele możemy z tym faktem zrobić. Zamiast narzekać, powinniśmy szukać promocyjnych ofert, nie tylko tych cenowych. Jedną z ciekawszych jest najnowsza propozycja Samsunga, który za pośrednictwem usługi Care+ oferuje swoim klientom darmowe ubezpieczenie wyświetlacza oraz kilka mniejszych, choć przydatnych bonusów.

Co daje Care+ w Galaxy S10, 10+ oraz S10e?

Na początek jedna ważna sprawa. Jeśli sądzicie, że nowa oferta Samsunga pozwoli wam oszczędzić pieniądze, możecie się nieco przeliczyć. Zakładając, że wasze plany zakupowe dotyczyły „gołego” zestawu z Galaxy S10, S10e lub S10+, może okazać się, że dodatek w postaci 3-miesięcznego darmowego ubezpieczenia, choć ciekawy, jest zbędny. Natomiast, jeśli od razu zakładaliście opcję wykupienia ochrony na ekran, Care+ od Samsunga zdecydowanie przypadnie wam do gustu.

Przejdźmy do dania głównego. Kupując jedne z trzech wspomnianych przeze mnie smartfonów z serii Galaxy S10, otrzymujemy możliwość bezpłatnej aktywacji Care+ na okres trzech miesięcy. Po tym czasie będziemy mogli wykupić dodatkowy 9-miesięczny okres za kwotę 49 złotych. W ramach Care+ otrzymamy także możliwość ekspresowych napraw urządzeń w wybranych punktach serwisowych oraz wsparcie zdalne i dostęp do infolinii. Brzmi ciekawe, ale są tutaj pewne warunki. Jakie? Odpowiadamy:

  • Musisz aktywować ofertę do 25 dni po zakupie (nie później niż do 5 maja)
  • Oferta obowiązuje od 1 do 28 kwietnia 2019 roku
  • W ramach Care+ przysługuje tylko jedna naprawa urządzenia

Jeśli szukacie fizycznej ochrony wyświetlacza, sprawdźcie szkła ochronne dostępne na Vipelektrogadzet.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....