ładowarki Apple

Ładowarki Apple o mocy 18 wat sprzedawane tylko w zestawach?

Pamiętacie informację, w myśl której w zestawach sprzedażowych z tegorocznymi iPhone’ami mają pojawić się 18-watowe ładowarki Apple? To już prawie pewne, ale jest jeden mały, a może nawet całkiem spory problem z nimi związany.

ładowarki Apple

Obecnie sprzedawane ładowarki Apple to akcesorium o mocy 5 W. Choć w codziennych zastosowaniach radzą sobie całkiem nieźle, iPhony aż proszą się o upgrade urządzenia do wersji “mocniejszej”. Takowy pojawi się przy okazji premiery tegorocznych iPhone’ów. Problem w tym, że będzie można nabyć je tylko i wyłącznie we wspomnianych zestawach.

Ładowarki Apple o mocy 18 wat nie kupisz oddzielnie

Brzmi to, jak szaleństwo, ale wszystko wskazuje na to, że ładowarki o mocy 18 wat nie będą sprzedawane inaczej niż w zestawach z nowymi iPhone’ami. Możliwe, że Apple obawia się tego, że akcesoria rozeszłyby się w zbyt szybkim tempie i szybko zabrakłoby ich w magazynach. Powolne wprowadzanie rozwiązania wydaje się znacznie rozsądniejsze. Druga kwestia, która może wpływać na decyzję sadowników to zagrywka marketingowa i chęć stworzenia potrzeby, a nawet pragnienia posiadania 18-watowej ładowarki.

Nie oznacza to, że Apple będzie traktować wspomniane ładowarki jako towar ekskluzywny. Kiedy tylko pierwszy szał na akcesorium minie, tytułowy sprzęt trafi do regularnej sprzedaży.

Źródło: Macotakara

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...