You are here
Letnia wyprzedaż Sony – mocne tytuły w świetnych cenach Gry konsole 

Letnia wyprzedaż Sony – mocne tytuły w świetnych cenach

Okazuje się, że choć pogoda nas nie rozpieszcza upałami, co w sumie jest dobre, to można się nieźle spocić. Szczególnie patrząc na to, jak wygląda letnia wyprzedaż Sony, bo zaprezentowane przez firmę tytuły są naprawdę mocne, a Japończycy nie życzą sobie za nie przesadnie dużo. Oczywiście nie za wszystkie, ale da się wyłapać trochę perełek. Oto najciekawsze z propozycji, które warto wziąć pod uwagę planując zakupy w PlayStation Store.

Letnia wyprzedaż Sony
fot. Sony

Co chwila na PlayStation Store pojawiają się jakieś wyprzedaże czy obniżki. Dla graczy to bardzo dobre wiadomości, a szczególnie w okresie letnim, gdzie tak naprawdę na rynku gier nie dzieje się specjalnie wiele. Dobrze więc nadrobić zaległości i sprawdzić, czego brakuje w kolekcji. Cyfrowa dystrybucja rządzi się swoimi prawami, więc na skorzystanie z tej promocji, czas też jest ograniczony. W tym przypadku produkcje zostały przecenione do 8 sierpnia tego roku, więc warto pośpieszyć się z zakupem.

Letnia wyprzedaż Sony

Letnia wyprzedaż Sony ma w swojej bibliotece produkcje, które już wielokrotnie były do kupienia na innych tego typu „wydarzeniach”. Znajdzie więc tam między innymi Spider-Man’a, czyli jeden z największych hitów zeszłego roku na platformę. Jeżeli więc ktoś nie miał przyjemności ogrania tytułu, teraz może pobujać się po Nowym Jorku i sprawdzić, jak idzie mu walka z przestępcami. Ile trzeba dziś zapłacić za wersję cyfrową produkcji? Sony ustaliło cenę na 124 złote, co w przypadku cyfrowej dystrybucji jest zniżka o aż 57 procent. Warto rozważyć zakup, bo to naprawdę wciągająca gra i dająca wiele satysfakcji, choć jest odrobinę powtarzalna.

W tej samej cenie, czyli 124 złotych, możemy także zakupić kolejny hit ekskluzywny na platformę PalyStation 4, czyli God of War. Jednak tutaj będzie to wersja Deluxe, gdzie oprócz samej gry, dostaje się: Zestaw zbroi Przysięga Śmierci, Tarczę Strażnik Wygnańca, cyfrowy komiks wydawnictwa Dark Horse, cyfrowy album wydawnictwa Dark Horse oraz dynamiczny motyw na konsolę. Przypomnijmy, że God of War od Santa Monica Studio to jedna z najczęściej nagradzanych gier zeszłego roku, a jednocześnie mocne odświeżenie dobrze znanej serii. Przy produkcji można spędzić wiele godzin dobrze się bawiąc, a jednocześnie podziwiając niesamowitą oprawę graficzną. Nic tylko korzystać, jeżeli jeszcze nie mieliście okazji.

Days Gone

Ostatni z hitów na PlayStation 4 także doczekał się swojej przeceny. Nie jest może ona ogromna, ale warto zwrócić na nią uwagę. Po licznych łatkach oraz darmowych wyzwaniach, które dostarczane są przez Bend Studio w odstępach cotygodniowych, tytuł coraz więcej zyskuje. To opowieść o motocykliście, który musi walczyć o przetrwanie w świecie pochłoniętym przez zarazę oraz stawiać czoła największemu z wrogów – innemu człowiekowi. Days Gone to intrygujący tytuł i dobra zabawa, którą teraz możecie mieć za 189 złotych. W cyfrowej edycji Deluxe, która kosztuje 229 złotych, dostaniecie dodatkowo cyfrową ścieżka dźwiękowa i mały album z grafikami (zawiera spoilery więc radzimy najpierw ukończyć tytuł), trzy skórki motocykla włóczęgi, możliwość wczesnego odblokowania umiejętności Majster-klepka oraz podobnie, jak w przypadku God of War, dynamiczny motyw do PS4.

Devil May Cry 5

Ostatnia część odsłony klasycznego slashera, która zebrała doskonałe recenzję – zarówno od graczy, jak i od mediów. To gra akcji, która nie pozwoli graczom na to, żeby odpocząć, a wrzuca ich od razu w sam środek walki. To także dość nowa produkcja, więc tym bardziej warto zwrócić na nią uwagę. W podstawowej wersji letnia wyprzedaż Sony oferuje tytuł za 145 złotych. Wersja Deluxe to koszt 189 złotych, ale dostajemy dodatkową zawartość w której skład wchodzą: Poskramiacze demonów: Gerbera GP01, Makaronowy niszczyciel, Błoga przyjemność, Mega niszczyciel. Dostaniemy także broń Dantego: Cavaliere R, muzykę towarzyszącą walkom: po 3 utwory z gier Devil May Cry, Devil May Cry 2, Devil May Cry 3 oraz Devil May Cry 4, ale także i alternatywne głosy: informacje o klasyfikacji stylu, głosy tytułowe czy scenki z aktorami.

Horizon: Zero Dawn

Tutaj Sony naprawdę się postarało, bo można kupić Horizon: Zero Dawn w wersji kompletnej za jedyne 59 złotych, czyli taniej, niż w wersji pudełkowej, która dopiero co została ogłoszona. Warto przypomnieć, że produkcja to jedna z ciekawszych „piaskownic”, które ukazały się w ciągu ostatnich kilku lat. Decydując się na wersję kompletną, gracze dostaną podstawową wersje gry oraz dodatek The Frozen Wilds. Dodatkowo w wersji cyfrowej czeka na  nich Ubiór Zwiadowczyni Burz Carja i potężny łuk Carja, pakiet handlarki Carja, ubiór pionierki Banuk i niszczycielski łuk Banuk, pakiet podróżniczki Banuk i pakiet strażniczki Nora. Jakby tego było mało w zestawie pojawia się cyfrowy art book oraz motyw na konsolę.

The Last of Us

Chyba wszyscy czekamy na premierę drugiej części produkcji, ale ta uparcie nie chce zostać ujawniona przez Naughty Dog. W między czasie można za to po raz kolejny przejść pierwszą odsłonę, która podobnie jak Horizon: Zero Dawn została przeceniona na 59 złotych. To samo tyczy się innych tytułów, które pojawiły się w wersjach pudełkowych w serii PlayStation Hits. Mamy więc i Uncharted 4 czy całą trylogię Nathana Drake’a w przyzwoitych cenach. Innymi słowy, będzie w czym wybierać na długie i niestety chłodne dni tego lata.

Letnia wyprzedaż Sony jeszcze trochę potrwa, a pełną listę gier objętych promocją, znajdziecie pod TYM ADRESEM.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Store Polska / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment