You are here
Letnia wyprzedaż na Steam wystartowała Gry pc 

Letnia wyprzedaż na Steam wystartowała

Wakacje już tuż tuż, więc Valve postanowiło zrobić swoim użytkownikom prezent z tej okazji. Od dziś aż do 5 lipca trwa letnia wyprzedaż na Steam, a to oznacza, że trzeba szykować swoje portfele na solidny upływ gotówki. Szczególnie, że teraz przecież możemy zapłacić w naszej rodzimej walucie.

Letnia wyprzedaż na SteamTegoroczna letnia wyprzedaż nazwana została „Intergalactic Summer Sale” i potrwa do 5 lipca. Codziennie mają być dodawane nowe tytuły w doskonałych cenach. Już dziś można zakupić kilka interesujących pozycji, które do tej pory odkładaliśmy „na później”. Czym warto się zainteresować? Przygotowaliśmy dla was kilka tytułów wartych uwagi.

Letnia wyprzedaż na Steam

Przed tym, zanim pojawi się sieciowy Fallout 76, możemy ograć klasykę, czyli Fallout 2, które teraz można kupić za nieco ponad 11 złotych. To jednak nie jedyna przecena, która dotyka postapokaliptycznego świata. Cały zestaw, gdzie znajduje się Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics:Brotherhood of Steel kosztował nas będzie raptem 45 złotych (bez jednego grosza). Za Playerunknown’s Battlegrounds zapłacimy teraz niecałe pięćdziesiąt złotych, czyli jedną trzecią mniej, niż zazwyczaj.

Letnia wyprzedaż na Steam to poniekąd już tradycja, która rokrocznie przyciąga coraz więcej klientów. Ci oczekują na nią, jak na zbawienie. W końcu nie od dziś wiadomo, że gry do tanich nie należą, a Valve słynie z tego, ze potrafi robić naprawdę duże przeceny na produkcje znajdujące się w ich katalogu. Spójrzmy chociażby na produkcję Rockstar, czyli Grand Theft Auto V. Wprawdzie ci, którzy produkcje mieli już ograć, zapewne dawno to zrobili, ale jeżeli nie, to teraz zapłacimy za nie 85 złotych.

Oferty warto sprawdzać codziennie

Nowe tytuły, które trafią na letnią wyprzedaż, pojawiać się będą codziennie, aż do 5 lipca. Warto więc sprawdzać platformę częściej, niż do tej pory tak, żeby nie przegapić czegoś interesującego. Wszak przeceny mają niekiedy sięgać nawet do 90 procent. Dziś też można zakupić Dying Light z ponad 60% zniżką. Edycja gry roku Wiedźmina 3 jest teraz tańsza o 60%, a No Man’s Sky o połowę. Możemy też trafić na ciekawą przecenę sprzętu, gdzie za Steam Link, czyli sprzęt pozwalającym nam odpalać gry na telewizorze, zapłacimy… 11 złotych. Tutaj mówimy o aż 95% obniżce. Wprawdzie urządzenie ma już trzy lata, ale może kogoś zainteresuje.

Są także promocje, które zawierają w sobie zarówno grę, jak i Steam Controler, a wśród nich znajdują się Doom, Deus Ex, X-Com 2 czy Dark Souls III. Główne promocje pojawiać się będą na pierwszej stronie serwisu, ale nie powinniśmy się obawiać tego, że przed 5 lipca znikną. Niemniej warto czasem zagłębić się gdzieś dalej, by natrafić na coś ciekawego. Zaprezentowane powyżej przeceny, to tylko część z tego, co trafiło na letnią wyprzedaż Steam. Ceny wydają się na tyle ciekawe, że Valve na pewno zanotuje niezłe zyski, a i z wejściem na stronę mogą być kłopoty, bo dziś zainteresowanie jest przeogromne. To jak? Gramy?

Po sprzęt komputerowy, na którym odpalicie każdą grę, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: Steam.

Related posts

Leave a Comment