lg

LG drwi z konkurentów. Czy w końcu stanie się gigantem?

LG to dobra firma. Tworzą świetne urządzenia, ale wciąż jest o nich cicho. Niby wszyscy znają, ale nikt się nie „jara”, bo na rynku mamy takich gigantów jak Samsung czy Apple. W końcu firma z Korei postanowiła cos z tym zrobić i zainwestowała w reklamę, która może przynieść im niemałe dochody.

lg

LG ostatnio stworzyła kilka smartfonów naprawdę godnych uwagi. Jednym z nich jest ich najnowszy flagowy model LG G2. W Polsce został zaprezentowany zupełnie niedawno, ale już otrzymuje dobre recenzje. Nie dziwi mnie to, ponieważ posiada same zalety: świetna specyfikacja, atrakcyjny design oraz cena ustosunkowana do jakości.

Oczywiście każdy ma inny gust i każdy czegoś innego szuka w swoim przyszłym smartfonie, ale mało kto nie zgodzi się ze mną, że to naprawdę dobra słuchawka. LG chyba zrozumiało w końcu, że stworzyło porządnego konkurenta dla Galaxy S4 czy iPhone 5 i wypuściła na rynek reklamę, która drwi ze swoich przeciwników. Subtelnie, ale skutecznie.

gsmarena 004

gsmarena 002

gsmarena htc

Trzy telefony i trzy grafiki. Na każdej inny telefon konkurencyjnej firmy. I tak mamy Samsunga Galaxy S4, który wyśmiewany jest za powolność, iPhone’a 5,  który ma za mały ekran by coś przeczytać oraz HTC One, którego bateria jest o wiele słabsza od G2.

Trzymam kciuki, aby ta reklama odniosła sukces, ponieważ LG to firma, której bardzo się to należy. Robią dobry sprzęt, a działają jakby się bali wejść na rynek. Reklama nie jest dobitna i nie powinna nikogo razić. Po prostu w subtelny sposób wyłapuje wady konkurentów, i to mi się podoba. Sama posiadam wcześniejszą wersję tego smartfonu LG Optimus G i sprawuje się idealnie, więc jeśli LG dalej będzie szedł tą drogą, to wróżę im naprawdę duży sukces.

 

źródło: businessinsider.com

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...